Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Siin kategoorias leiad erinevaid lihtsamaid ja keerulisemaid nippe ja artikleid kuidas oma mudelit paremaks putitada.
Vasta

Kumba valida?

OnRoad
1
6%
OffRoad
16
94%
 
Hääli kokku: 17

jAnz
Postitusi: 2
Liitunud: 17.05.2014 14:43

Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas jAnz » 17.05.2014 14:51

Ma plaanin osta RC masinat, aga küsimus siis selline: kumba osta, kas OnRoad või Offroad..
Mida soovitate mul osta?
Eelised?
Kahjud?

heiks
Postitusi: 176
Liitunud: 18.09.2011 08:40
Asukoht: fin-est

Re: Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas heiks » 18.05.2014 01:28

offroad suvel
onroad talvel
st terve aasta sisustatud hobiga.muidugi kui ei taha ainult kodus pöristada?siis offroad

jAnz
Postitusi: 2
Liitunud: 17.05.2014 14:43

Re: Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas jAnz » 18.05.2014 22:12

Olen valinud siis OffRoadi.
Hakkan sõitma rallit kruusal või mudasemal pinnal.
Täpselt kodu juures on mõnus ralliplats kruusal..
Kas on mingisugused kahjud ka, kui sõita täiesti tavalise RC autoga märjal alal või mudasemas piirkonnas?
Kas võib üldse märjal alal, kui on vihma sadanud või sajab, RC autoga ringi vurada?

DeDog
Postitusi: 48
Liitunud: 05.07.2015 15:51

Re: Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas DeDog » 06.07.2015 10:35

Kui auto on pritsmekindel siis võib sellega küll sõita läbi lompide ja nii.

Kasutaja avatar
426f
Postitusi: 200
Liitunud: 08.02.2011 22:44

Re: Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas 426f » 06.07.2015 11:30

Tegelikult see harjavaba mootoriga päris nii ei ole,et võid läbi vee sõita.Kevadine soolane sulavesi sõidutee ääres tapab harjavaba mootori kohe.Talvel puhta lume peal sõidutamine jättis elektri osad isegi terveks kui kiiruseregulaator oli omaette kaanega karbis peidus.Mootor läks muidugi seest täiesti rooste,aga töötas edasi.Nitro mootori hõõgküünlale oli isegi lumi täielik surm.sulanud lumi läks läbi õhufiltri mootorisse ja peale seisma jätmist tuli uus küünal panna.Jah võib küll märja ilmaga mudelit sõidutada kui on piisavalt raha,et peale igat lombist läbi sõitmist tellida uus mootor ja kiiruseregulaator.Minu mudeli asjad püsivad veest nii kaugel kui võimalik.

GTR 3.0
Postitusi: 395
Liitunud: 30.12.2008 21:38

Re: Küsimus, kas OFFROAD või ONROAD?

Postitus Postitas GTR 3.0 » 06.07.2015 13:50

426f kirjutas:Tegelikult see harjavaba mootoriga päris nii ei ole,et võid läbi vee sõita.Kevadine soolane sulavesi sõidutee ääres tapab harjavaba mootori kohe.Talvel puhta lume peal sõidutamine jättis elektri osad isegi terveks kui kiiruseregulaator oli omaette kaanega karbis peidus.Mootor läks muidugi seest täiesti rooste,aga töötas edasi.Nitro mootori hõõgküünlale oli isegi lumi täielik surm.sulanud lumi läks läbi õhufiltri mootorisse ja peale seisma jätmist tuli uus küünal panna.Jah võib küll märja ilmaga mudelit sõidutada kui on piisavalt raha,et peale igat lombist läbi sõitmist tellida uus mootor ja kiiruseregulaator.Minu mudeli asjad püsivad veest nii kaugel kui võimalik.
Sõltub mootorist muidugi. Kui BL mootoril kinnine korpus, siis ei juhtu sellega niipea midagi. Aeg-ajalt peab laagrid lihtsalt välja vahetama
Muidugi soovitan oma mudeliga veest kaugemale hoida kui tahad et komponendid säiliksid kauem.

Vasta