MÜÜDUD Nitro 1:10 Truck - Sõidetud 2 tundi ainult kunstmurul

Suletud
Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

MÜÜDUD Nitro 1:10 Truck - Sõidetud 2 tundi ainult kunstmurul

Postitus Postitas Robert Rivik » 27.07.2015 15:10

Tere!

Vahetuseks anda enda Nitro Monster Truck 1:10-t. Kaasas on kõik, mis sõiduks vajalik ja lisaks mõned tarvikud.

Tegin autost video ka, sest see ütleb rohkem kui 1000 pilti. Müügiks on see sama auto, mis videos näidatud + kõik muud jupid/detailid, mis videos auto kõrval laua peal on.
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=PhnGYh7 ... e=youtu.be
Videos ütlesin, et "auto töötas 20 sekundit ja siis suri välja" - selle all mõtlesin, et nüüd aastal 2015 töötas auto 20 sekundit ja siis suri välja, sest õli on ilmselt paks ja küünal ei anna piisavalt sädet ilmselt. Kui auto ostsin, siis sõitis ikkagi korralikult, ei surnud välja. Nüüd 5 aastat hiljem oleks ilmselt vaja väikene hooldus teha, mida mina ei oska. (Lihtsalt täpsustasin igaks juhuks üle, sest mõni arvab muidu, et auto suri kohe uuest peast ka välja juba, aga ei, uuest peast töötas nagu peab).


Sõidetud on ainult kunstmurul. Tolmu/liiva/mulla/vee sisse ei läinud, sest ei tahtnud ära rikkuda.
Auto on 5 aastat vana. Alguses sõitsin umbes kuu aega, sain täitsa korralikult sõita. Käisin vast umbes 4 korda sõitmas ja iga kord vast pool tundi või nii. Auto kiiruseks on müüja poolt lubatud 60 km/h ja umbes nii ka reaalselt oli. Autoga hüpanud ega suuri matse teinud ei ole. Sõitmine jäi mul pooleli, sest tekkiv lärm ja õli+kütus ei meeldinud mulle ja seisma ta jäigi. Usun, et auto on täiesti korras ja sõidukõlbulik siiani kui õli vahetada, starter külge panna, reguleerida kütuse/õhu pealevõtu kruve. Auto on koos tarvikutega seisnud kapis 4 aastat. Vaja on panna uus pull-starter, sest selle nöör läks katki ja ma võtsin starteri üldse küljest ära. Muud asjad on kõik täiesti korras.
Auto on ostetud KULLO huvikestuse poest, auto ise oli 4500 krooni ja pult+patareid ja mingid vidinad olid veel 1500 juurde. Aga see oli juba ammu-ammu.

KAASA saate veel 3,7l kütust!

Võite pakkuda mõlemat: nii raha kui vahetust. Vahetusena võtan vastu ainult elektri masinaid. Olen nõus ka peale maksma lisaks autole kui teie pakutav elektrikas väärtuslikum on kui minu kütuse masin.
Müügi põhjused: lärm/õli+kütus, minu kehvad teadmised mootorite maailmas ja mis ta ikka kapis seisab :D


Kontakt vali ise:
-kirjuta siia teemasse
-robertrivik@hotmail.com
-tel. 50 88 417
-Facebook: Robert Rivik



Päikest :)
Viimati muutis Robert Rivik, 08.08.2015 22:56, muudetud 1 kord kokku.

Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

Re: Nitro 1:10 Truck - Sõidetud 2 tundi ainult kunstmurul

Postitus Postitas Robert Rivik » 30.07.2015 17:24

Juhtiv pakkumine ikkagi "Ets"-ilt. Vahetust ei ole veel pakutud.

Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

Re: Nitro 1:10 Truck - Sõidetud 2 tundi ainult kunstmurul

Postitus Postitas Robert Rivik » 06.08.2015 10:38

Juhtiv pakkumine "soolapurk"-ilt 80€.

Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

Re: Nitro 1:10 Truck - Sõidetud 2 tundi ainult kunstmurul

Postitus Postitas Robert Rivik » 08.08.2015 22:55

Müüdud "Ets"-ile 70€ eest.

Suletud