O: onroad

Ostukuulutused
Suletud
mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

O: onroad

Postitus Postitas mzv » 07.03.2008 15:50

kas kellegil on müüa onroad nitroka šašid? olex hea kui olex koos rataste amortidega, vedrudega ja kõik mis veel sinna kuuluvad.
või on kellegil müüa terve masin mingi odavad raha eest!!!, mootor ei pea töötama, masin võib olla ka äbaras olukorras!!!
palun teatage kui kellegil on!!!
u2u
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 17:19, muudetud 1 kord kokku.
rc

Kasutaja avatar
OnuTom
RC-EST
Postitusi: 583
Liitunud: 15.08.2005 16:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OnuTom » 08.03.2008 19:04

Räbalat kahjuks pole! Aga on 2 uut RTR autot (aus olla siis startboxi, küünlatoidet, kütuse pudelit ja akulaadijat pole kaasas) ja üks samasugune RTR, millega ise pisut sõitnud olen.
Defineeri "räbala" hind või kirjuta mulle ja ...
Kui kaubale saame, võid ise kõik kolm räbalaks sõita!

Kasutaja avatar
becool
Postitusi: 10
Liitunud: 28.05.2007 18:38
Asukoht: rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas becool » 08.03.2008 19:16

on kyosho fazer koos kõige staffiga ainult küünlasüüdet pole ja mootor on natuke p....s aga muidu sõidis hästi ma tahaks selle eest koos elektroonikaga
2k sest see on suht uus. sai ostetud selle aasta jaanuaris

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 09.03.2008 04:42

HPI R40 hara edition vedeleb täitsa vakantsena (kuskil). mõisliku tasu eest olen täitsa valmis loobuma.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 09.03.2008 11:14

Mul on teoreetiliselt kusagil üks Serpent Impulse Streetspec, komplektne koos Rossi Pixy mootori ja mingi toruga. Üks kodanik laenas seda eelmisel aastal üheks võistluseks ja ma pole seda veel tagasi küsinud. Juurde vajad 2 servot, vastuvõtja, saatja, starterboxi, küünlatoidet ja mingit laadijat kogu sellele kremplile. Vastuvõtja aku oli heal juhul isegi olemas.
Auto pärineb aastast about 2000 või nii, aga on normaalses korras (vähemalt enne eelmist võistlust oli) ja täiesti sõidetav. Viimase 5 aasta jooksul on sõitnud umbes 3 võistlust, ma arvan. Liikus ka eelmisel aastal veel täiesti pädevalt.
1500 EEK ja vii minema. Hetkel asub Tartus, mina olen Tallinnas.

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 09.03.2008 12:44

hinnad laes, pole vaja sõidu korras masinat. ja selle ostetud masinaga ma ei hakka sõitma vaja projektiks :D, nii et hinnad üle 500.- ei ole soovi. soov saada tõesti suhtelist räbalat masinat, ja kere ja mootorit ei soovi ega saatjat ega vastuvõtjat (ilma elektroonikata, mingit akut ega muud padi pole vaja), aga käigukastist ära ei ütle (doonorit vaja).
rc

rallikas
Postitusi: 670
Liitunud: 01.06.2006 16:37

Postitus Postitas rallikas » 09.03.2008 13:43

Ma arvan, et 500kr eest ei leia küll midagi. (1500 vägagi odav!)Miks nitrokat üldse vaja?

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 09.03.2008 14:40

Tulgem nüüd pisut maa peale, 500 krooni eest võib saada jooksu rihmaks kulunud rehve, ribadeks sõidetud kere ja ühe hammasratta, millel pooled hambad puudu. Juba ainult laagrite komplekt autole maksab vähemalt 2x rohkem...

See ei ole paraku just odav hobi ja kui mõni tuhat krooni toimiva auto eest maksta tundub palju, siis on selge, et isegi kingitud auto jääks parimal juhul nurka tolmuma, sest nitro onroadi kütuse- ja rehvikulu on juba mitusada krooni päevas, rääkimata katkisõidetud ja kulunud osadest.

Mida tähendab "projektiks"? Mida sa sellest projekteerid? Selleks, et midagi arendama hakata, on vaja kõigepealt aru saada, mis algsel versioonil valesti on. Teema algataja jutust ei paista küll mingit valguskiirt selles osas.

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 09.03.2008 15:44

vott just ribadeks ongi vaja, ega polegi muud vaja :D, mind huvitab vaid masina ehitus ja ongi kogulugu :D

tahan ise aretada midagi. vaatan äkki saab asja. suhteliselt igav on mul ja siis tuli järsku mõte et võix midagi teha :D, endal hea mootor olemas. (ise ehitatud), ideex siis tuli et võix masina teha. ega mind ei huvitagi üldse mingi sõidukorras masinad tahax, teada vaid ehitust jms jne...
ärge hakake nüüd mind kritiseerima ega midagi, liccalt elu igav ja käpad tahavad tööd teha :D, hea ajaviide ju
rc

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 09.03.2008 17:41

Mida sa seal vaatad, ei saa sellest mingit asja.

Olles ise 15 aastat RC autodega sõitnud, mõned autod nullist peale ehitanud (õigemini küll niivõrd kuivõrd kopeerinud) ja üle 10 uue auto aegade jooksul ostnud, ma natuke tean, millest ma räägin. See ei ole midagi sellist, mida tehakse 10 minutiga järsku tulnud mõtte peale, et siis järgmise järsku tulnud mõtte peale pooleli jätta. Ajaviitega ei ole siin midagi pistmist, see on kõva sihikindel töö, kui eesmärgiks on midagi toimivat valmis saada, see nõuab palju teadmisi, aega, õigeid materjale ja töövahendeid. Ma kahtlen, kas sul neist ühtegi on, aga kõiki kindlasti mitte, muidu sa ei ajaks siin sellist kümneaastase unistaja juttu.

Kui sul on suhteliselt igav ja rates ei viitsi naiste pilte enam vahtida, siis ma soovitaks ajaviiteks pigem õigekirja õppida, sellest on sul elus rohkem kasu, kui auto ehitamisest unistamisest.

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Postitus Postitas Grim Reaper » 09.03.2008 18:07

kui sa just masina ehitust taga ajad siis otsi mingi manual endale netist ja uuri sealt :D

EDIT:ma lihtsalt pean seda ütlema. see et põhjenduseks tuuakse mingi masina ehituse uurimine jne. ega see kohe seda ka ei tähenda et see ka tõsi oleks :lol:

ollo teab seda mida ollo pajatab :D
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

rallikas
Postitusi: 670
Liitunud: 01.06.2006 16:37

Postitus Postitas rallikas » 09.03.2008 18:09

Netis on ka nii jubedalt pilte, et näeb auto läbi ja lõhki ära...

Kasutaja avatar
ziim999
Postitusi: 365
Liitunud: 23.02.2007 16:08
Kontakt:

Postitus Postitas ziim999 » 09.03.2008 19:57

peedist pesumasinale trummel...

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 09.03.2008 22:40

Noor poiss tahab õppida... kuid jah .. 500 eest endale ehituse modelli pole mõtet võtta, pigem tõmba mõned manualid alla sealt käik näha kuidas - mõõte pole.
Ette võin muidugi ära öelda, et isegi kui sellised komponendid nagu põhjaplaat ja õõtsad suudad ise ehitdada siis puudu olevate juppide peale kulub sul rohkem kui 1500 ning sellest lähtuvalt on nullist ehitama hakkamine suht mõtetu.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

männikmees
Postitusi: 663
Liitunud: 30.03.2007 12:47
Asukoht: helsinki-vantaa-espoo

Postitus Postitas männikmees » 09.03.2008 22:46

tule võistlustele vaatama ja tee kohapeal meestega juttu. usu mind - võistlustel on kõik mehed lahkemad tarkust jagama ja pole võimatu et loobutakse vigastest isenditest kergemini :lol:
otsene kontakt mõjub paremini kui lihtsalt foorumis muljetamine 8)
ilma mudelita Targutaja

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:09

ollo ära n22guta õigekirjaga, see ongi minu stiil seda nimetatakse msni kirjax :D, seda hea kerge trükkida. ega seda viici ma tavaelus ei kasuta vaid netic, ja ma vaatan et sa suht taun inimene, pohh cee, ega mul ses suhtes igav, et ma linnas ja linnas suht igav. siis kui suvi tuleb siis maal auto all. ma vaatan ega siin vict mõistlikke inimesi ole enamus suht mingi lapse mõtlemisega. kui normaalset juttu ei saa ajada siis, pole midagi teha. muidex mul mõõtmeid olexgi vaja.

ollo sa oled mingi päris pikalt puldikaid ehitanud, aint tahad uhkustada, et oskad seda teemat, igaüx võib uhkustada oma hobiga. sa oled küll vana aga lapseliku mõictusega. vabandan kui sind solvan. ja kui sind h2irib mu kirja style siis mine sinna kohta.
kindlasti mul pole k6ike vajalike t66vahendeid. aga kõike saab osta
ollo sa oled omas maailmas nii kinni, tule välja sealt ja mõtle ikka positiivselt.
ollo sa oled ikka t2ielik puldika friik :D:D, mulle tundub et see sinu jaox nagu töö. siis sa oled ikka väga laps :D:D:D, sest minu jaox on cee ajaviide :D kle ela veidi normaalset elu ka. mõtle peaga sa oled terve elu autodega mänginud :D:D:D IRW nii laps ikka olla ei saa :D, rsk ma ei saa niiiiiii naljakas on :D:D 15aastat puldikaga sõitnud :D:D:D, tead mida ma ütlen sulle osta elu :D:D:D sul häbi polnud ütelda et 15aastat :D:D:D:D,
oletan et jõulutel mängid j6uluvana kah ja kingid lastele puldiga autosid :D:D:D:D:D, nii naljakas. kle proovi suuremate mootoritega kah tegeleda kui alla 50cc mootoritega, siis oled juba veic tugevam tegija pean silmas ikka 3liitrisi(igaks juhux mainin muidu arvad et räägin 60cc :D:D:D:D) või mis sinna kanti jääb. usu mind sellised mootorid palju huvitavamad kui puldika omad :D:D:D, ega jhm hobiks sobib puldikad nooruses. kui inimesel tahtmist las tegeleb.

aga nagu ma arvasingi et cee m6tetu foorum ja nii cee ongi.
NB: vabandan kui kedagi solvasin
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 17:28, muudetud 1 kord kokku.
rc

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.03.2008 17:27

mzv kirjutas:ollo ära n22guta õigekirjaga, see ongi minu stiil seda nimetatakse msni kirjax :D, seda hea kerge trükkida. ega seda viici ma tavaelus ei kasuta vaid netic, ja ma vaatan et sa suht taun inimene, pohh cee, ega mul ses suhtes igav, et ma linnas ja linnas suht igav. siis kui suvi tuleb siis maal auto all. ma vaatan ega siin vict mõistlikke inimesi ole enamus suht mingi lapse mõtlemisega. kui normaalset juttu ei saa ajada siis, pole midagi teha. muidex mul mõõtmeid olexgi vaja.

ollo sa oled mingi päris pikalt puldikaid ehitanud, aint tahad uhkustada, et oskad seda teemat, igaüx võib uhkustada oma hobiga. sa oled küll vana aga lapseliku mõictusega. vabandan kui sind solvan. ja kui sind h2irib mu kirja style siis mine sinna kohta.
kindlasti mul pole k6ike vajalike t66vahendeid. aga kõike saab osta
ollo sa oled omas maailmas nii kinni, tule välja sealt ja mõtle ikka positiivselt.
ollo sa oled ikka t2ielik puldika friik :D:D, mulle tundub et see sinu jaox nagu töö. siis sa oled ikka väga laps :D:D:D, sest minu jaox on cee ajaviide :D kle ela veidi normaalset elu ka. mõtle peaga sa oled terve elu autodega mänginud :D:D:D IRW nii laps ikka olla ei saa :D, rsk ma ei saa niiiiiii naljakas on :D:D 15aastat puldikaga sõitnud :D:D:D, tead mida ma ütlen sulle osta elu :D:D:D

aga nagu ma arvasingi et cee m6tetu foorum ja nii cee ongi.
NB: vabandan kui kedagi solvasin
Kle sae pekki, tainas, ma ei oska nii lolli jutu peale enam midagi öelda. Auto alla oled sa küll vist korduvalt jäänud, kahju sinust. Proovi sellel suvel traktori alla ka jääda, mingigi vaheldus su masendavas elus.

BTW, mingit stiili sul ei ole, arva mida tahes... ja seda sa ei osta raha eest ka. Mine ravile.

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:29

kle lapse mõistusega inimene ära solvu nüüd

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:30

soovitan sinul ravile minna 2kki saad töökoha kah, tunnen sulle kaaca, et cul masendav elu 15 aastat puldikaga mänginud :D:D:D:D:D

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 17:37

Komöödia...
mzv kirjutas:ollo ära n22guta õigekirjaga, see ongi minu stiil seda nimetatakse msni kirjax :D, seda hea kerge trükkida. ega seda viici ma tavaelus ei kasuta vaid netic,
Jah... ja nii nad tapsid ferdinandi...
Ilmselgelt on siiski tegu inimesega, kes ei mõista, et oskus konteksti põhiselt oma käitumist muuta on inimestega läbisaamise alus. Tavaliselt on see pigem nooremapoolsematele inimestele omane.

Haxor sukib kui ta ületab mõistuse piiri. 2 = ä, 6 = õ jne asjad pole tingitud stiilist vaid sellest, et vanadel hallidel aegadel polnud enamustel asjadel täpiliste tuge kuid ma julgen arvata, et mzv pole sellist aega näinud.
Ollo üritas sulle säästa sinu enda vaeva kuid nagu näha siis sa ei märka kui sulle üritatakse teenet teha. Oli võibolla natuke otsekohene kuid, mis seal ikka, saa üle sellest.

Üldiselt on mannetu vaadata kui noored liitujad üritavad esimese 20'ne postitusega maailma paika panna, lähevad selle käigus loomulikult kohe vanemate olijatega tülli ning siis süüdistavad kogu foorumit nõmeduses. Katsuge ikkagi virtuaal-maailmas samamoodi käituda nagu reaalses. Muidu näitate ikka otse välja, et julgus võrdub kauguse ruuduga.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:44

vabandust olen nii loll mis teha jumal pole siis veel kirvega mõistust pähe löönud. olete rahul
PULDIGA AUTOD ON ELU, MIS TEHA ??? LÄHME MÄNGIMA???
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 17:44, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 10.03.2008 17:44

Kle sae pekki, tainas, ma ei oska nii lolli jutu peale enam midagi öelda. Auto alla oled sa küll vist korduvalt jäänud, kahju sinust. Proovi sellel suvel traktori alla ka jääda, mingigi vaheldus su masendavas elus.

BTW, mingit stiili sul ei ole, arva mida tahes... ja seda sa ei osta raha eest ka. Mine ravile.
:D hahahhaha. Ollo, pole mõtet laste/lollidega vaielda... neil oma kindel tahtmine ja soov midagi teha - las teevad. Eks siis ise pärast mõtlevad, kas see oli nüüd kasulik endale ja oma rahakotile (vanemate rahakotile?)
Mitte, et mul midagi ka selle vastu oleks, et rahvas soovib ISE midaig teha (meil siin foorumis veel mõni noor kodanik, kes meisteradada harrastab). Ajaviiteks ehitan mina ka oma 3 masina kallal kui tõesti midagi targemat teha pole või mingi uus upgrade peale nokitseda :).
Aga päris nullist tegema hakata on tõesti natuke mõtetu, eriti veel väikse on-roadiga.[/quote]
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:46

kunagi tuleb ikka ju nullist alustada, asi on tegelikult selles et te olete omas maailmas nii kinni ja ei luba endal edasi areneda
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 17:47, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 17:47

mzv kirjutas:vabandust olen nii loll mis teha jumal pole siis veel kirvega mõistust pähe löönud. olete rahul
PULDIGA AUTOD ON ELU, MIS TEHA ??? LÄHME MÄNGIMA???
Ilmselgelt oled valesse kohta sattunud....
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:48

onjh, ma vaatan ka et siin paljud inimesed omas mullis kinni, aga jh kui siin ongi kõik, kes hakkavad kritiseerima ideid, ega siis neid ei saagi ju kunagi ellu viia

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 17:48

mzv kirjutas:kunagi tuleb ikka ju nullist alustada
Jah, kuid see algus, mida sa siin praegu teed viib sind nullist negatiivsema poole peale, mitte targemaks.
Sulle anti head nõu kuid kui see ei kõlvanud (oma olematute kogemuste baasil arvates - ise ütled, et alustad nullist) siis hakkad isiklikult sõimama?!??!? WTF?
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:49

jah anti küll, aga ollo hakkas solvama ju kohe

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 17:51

mzv kirjutas:onjh, ma vaatan ka et siin paljud inimesed omas mullis kinni, aga jh kui siin ongi kõik, kes hakkavad kritiseerima ideid, ega siis neid ei saagi ju kunagi ellu viia
Mullis kinni? Ole hea, loe see teema algusest uuesti läbi...
Mõtetu vaielung ... kui siin poleks vahepeal juba head nalja saanud (naersin seda haxori lugedes nii, et munad märjad) siis oleks ammu bann tulnud... Nalja peab ju saama.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 17:56

mzv kirjutas:jah anti küll, aga ollo hakkas solvama ju kohe
Noh, jah.. pigem ta ütles, et 500.- eest tõesti ei saa midagi... isegi mitte doonorit. Jutt ilmselgelt 1/10 baasil...
500.- eest võib saada mõne maha põletatud Nikko kuid seal pole midagi doneerida siis enam.
kindlasti mul pole k6ike vajalike t66vahendeid. aga kõike saab osta
- ja seda siis kui 1500 on liiga palju pea-aegu komplektse masina eest?
Su jutt ei klapi...
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:58

mis teha bann on mul suht pohh :D, igav koht on see tegelt, ärge nüüd solvuge palun.

mis teha olen loll ja noor.
ma olen jälginud seda pidevalt, mitte küll siin foorumis,aga mõjal
kui kellegil head ideed tulevad siis kõik räägivad et nii loll jne
aga pärast kui prjekt valmis siis kõik kadedad ja kiidavad :D:D
seda on ladadega olnud, minu jaox on kah need projektid suht võimatud aga imestan et on valmis saanud no mis tahad kes tõstaks ladale r6 mootri peale?? aga on tehtud ja isegi v6 on peale pandud, lisaks olen neid projekte näinud vapse hullud :D
sorry, et teemast väljas

aga mõtekas see teema lukku panna

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 17:59

ei ma mõtlesin et kellegil puldika risu on mingi kopika eest anda

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:00

ok kui kellegil pole anda siis kust saax jooniseid või manuale kuidas neid nimetatakse

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.03.2008 18:01

Oskus pädevat kriitikat taluda ja mitte "omas mullis" edasi jahuda on ilmselgelt midagi sellist, mida kodanik mzv veel omandanud ei ole. Paha lugu küll, kui suured kurjad onud "ei luba sul edasi areneda" :cry:

Kasutades seda keelt, mida mu pubekad kodus räägivad ja millest sa ilmselt aru saad: nii taun ikka ei olex.

Võibolla on viga selles, et enamusel siinkirjutajatest erinevalt kodanik mzv'st ON muuhulgas elu, mis sisaldab palju lahedaid asju peale mudelautode ja nad väärtustavad oma aega piisavalt, et seda mitte kulutada kõigi maailmas genereeritavate mõttetute ideede peale.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.03.2008 18:04

Projektid, mida võimatumad seda paremad, on lahedad kuid siis peab olema nõus sinna kohutavad kogust aega ning raha panema. Aega tundub sul olevat. Raha on aga vähemalt samapalju tarvis - ega need r6'd ja v6'd taevast kuku... see 1500 on tegelikult lihtsalt nii hea pakkumine (siks ja v6 korraga kolme õlle eest, stiilis).
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:04

jumal palun tule nüüd ja löö mulle kirvega mõistus pähe

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:07

ollo proovime olla nüüd sõbralikud edasi. kui olen sinu jaox pubekas siis las olla. vähemalt olen lapsepõlve omandanud erinevalt sinust, kellel see veel kestab . irw15 aastat puldi autodega mänginud :D:D:D:D

ollo kui sa minu elust ei tea siis ära tule sõimama, ma usun et sa oled lapsepõlve koos vanematega veetnud. aga arvesta kõik inimesed pole, ma arvan ,et ma olen elus palju raskemaid töid teinud ja palju huvitavamaid kui sina, ja teen siiani
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 18:13, muudetud 1 kord kokku.

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.03.2008 18:12

Et sa ei saaks öelda, et kõik ainult kiunuvad ja keegi last ei aita, siis palun, siin on sulle autoehitusest piisavalt pilte:
http://www.serpent.com/file.php?FileID=4717
Head ehitamist, 1. juunil ootame starti.

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:15

suur tänugi sellegi eest, veic abiks on
1. juuni starti vb aasta 2009
Viimati muutis mzv, 10.03.2008 18:56, muudetud 2 korda kokku.

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:17

kas midagi põhja kere kohta midagi pole seal pole selle kohta mitte midagi

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Postitus Postitas Grim Reaper » 10.03.2008 18:25

meil oli hiljuti kasutaja tikutõmme siin kes tahtis ka oma nikusid kirve eest müüa aga näe ei saand hakkama.samas ta vanemad pidid nii rikkad olema, et kingivad talle jahte iga aasta .... aga mudeli jaoks raha polnud :lol: nüüd kui sind vaadata ja sinu selle sixi ja R6 ning V6 juttu siis tundub, et sa oled liiga palju hoopis näinud mitte teinud .... sihukseid vendasid kutsutakse tilganäppijateks :lol:

vaatan, et jah ... mõistus sul alles tuleb.(kui tuleb) vb ka koos rahaga.

EDIT:mul on karvane tunne, et kui oleks sa seda olevile näkku öelnud siis ta oleks sul pea maha keeranud ja kaelast alla si##unud.(kuigi ma ei usu, et olev vägivalda kasutab) :lol:

ei viitsi lugedagi seda teemat ... igal lollil on oma lõbu ja mis teha kui tähelepanu vajadus nii suur, et räägitakse seda mida sülg suhu toob :D
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

mzv
Postitusi: 34
Liitunud: 16.12.2006 19:30

Postitus Postitas mzv » 10.03.2008 18:49

näind olen piisavalt, aga olen ka teinud, endal kaks põllurallikat momendil. raha teenin tööl käies. kutsu kuidas tahad mind, aga laste mänguasjadega ma ikka 15aastat järjest ei mängiks :D:D:D ei ole mul mingit tähelepanu puudust. sa ikka ei saa aru. lootsin saada huvitavaid nõuandeid masina kohta ja saada mingi tüüpi masin endale nina ette, et olex midagi maha kopeerida, et saax enda ehitatud mootori ära kasutada. aga tuleb välja, et siin foorumis on suht võimatu. alati on mingi pede kes kritiseerib ja solvab

Kasutaja avatar
ziim999
Postitusi: 365
Liitunud: 23.02.2007 16:08
Kontakt:

Postitus Postitas ziim999 » 10.03.2008 19:59

mzv kirjutas:näind olen piisavalt, aga olen ka teinud, endal kaks põllurallikat momendil. raha teenin tööl käies. kutsu kuidas tahad mind, aga laste mänguasjadega ma ikka 15aastat järjest ei mängiks :D:D:D ei ole mul mingit tähelepanu puudust. sa ikka ei saa aru. lootsin saada huvitavaid nõuandeid masina kohta ja saada mingi tüüpi masin endale nina ette, et olex midagi maha kopeerida, et saax enda ehitatud mootori ära kasutada. aga tuleb välja, et siin foorumis on suht võimatu. alati on mingi pede kes kritiseerib ja solvab
aga laste mänguasjadega ma ikka 15aastat järjest ei mängiks
1.Oled sa mõnd kobedamat rc masinat peale nikode üldse näinud? kahtlen sügavalt!
2.Tule oma põllult korra võistlusi tsekkama, saad aru kah vb mis asi on mudelism..
3.Ma ei mõista üldse, miks sa siin luusid, kui mudelism sulle mingit pinget ei paku, tuuni sikse edasi!
4.Ole vaoshoitum, küll näed, et abikäsi tuleb sinujuurde palju rohkem
Viimati muutis ziim999, 10.03.2008 20:03, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 10.03.2008 20:02

http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 10.03.2008 20:07

Tead mžw või kes sa iganes oled , stiliseeri nüüd oma õigekirjaga mõnda teise foorumisse enne ku sulle ei saada jumal kirve näol mõistust vaid hoopis füüsilise karistuse meie kõigi poolt . Siin foorumis ei ole keegi veel kunagi kedagi pedeks sõimanud ja ma loodan , et sina va õnnetu olid selleks ka viimane kopeeria . 8)

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Postitus Postitas Grim Reaper » 10.03.2008 21:56

ma loodaks et see pede ei käniud minukohta.sest kui käis siis ära parem oma nägu võistlustele näita.(ok võid näidata aga ära avalda kes oled) sest võib juhtuda mul paha tuju olema ja mina saama teada kes sa oled siis lendab minu ''väike'' saabas su sahtlit tühjendama.ma ei ole vägivaldne(enam) aga kusagil peab piiri pidama.pakuti abi sulle nõustamisega ja sõnadega aga sa vist ei taha eriti aru saada.püüa läbi ridade ka lugeda.mis sulle nendest mõõtudest ka kopeerimisest.otsi suva manual ja tee kasvõi ise.ei pea olema alati ''samas mõõdus''
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas R0mm » 10.03.2008 23:00

Grim rahu, pedeks tembeldati üks teine autoriteet :D

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Postitus Postitas Grim Reaper » 10.03.2008 23:13

minuarust võiks selle teema üldse kinni panna .... ammuilma on teema point juba ennast ammendanud
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 11.03.2008 07:51

huvitav, et isikul on vaja alti rõhutada, et ta käib tööl ja teenib raha - tundub tema senistest saavutustest vist kõige suurem olevat ...
Vahet pole, teema kinni.
Juhul kui mzv veel soovib kunagi mudelismiga tegelda siis soovitan sygavalt oma identiteeti vahetada - selle oled suht lõplikult ära rikkunud.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Suletud