Plaaniväline klubivõistlus!

Saue mudelirajaga seonduvate teemade arutelu, treeningkutsed jmt.

Moderaator: RandoM

Vasta
Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 785
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Plaaniväline klubivõistlus!

Postitus Postitas tony012 » 30.10.2015 13:57

Tere mudeliinimesed.

Kuna Saue HOBIzone kiirematel kihutajatel oli nädalavahetuseks võidusõidu plaan tehtud ja pühapäev kodust vabaks kaubeldud, siis korraldame oma rajal Sauel vahva klubilise võiduajamise.

Sõidame 2 klassi, avatud stock klass ja slomo.

Avatud stock klass tähendab seda, et põhiliselt sõidame 1/10 stock touring autodega (17,5 blinky jne) aga ei aja ära kedagi ka kiiremate/aeglasemate mootoritega. Kõva teema rehvid; sõidame LRP CPX2 rehviga, määrde kasutamine on vaba (võib, aga ei pea) aga tingimus on see, et rehv on rajale minnes täiesti kuiv ja puhas. Kui kohtunik kontrollib valge paberiga rehvi puhtust, siis peabki paber valgeks jääma. Lisaks CPX2 rehvidele lubame sõita ka vanade CPX rehvidega ja ka foam rehvidega, määrimise kohta siis sama jutt. Mudeli keredele meie Majas piiranguid ei ole.

SloMo klassi lubame sõitma kõik autod, ainus piirang on rehvipiirang, ehk siis samamoodi rajale minnes rehv puhas ja kuiv.

Formaat on selline, nagu võistlustel ikka, alustame vabatreeningu ja 1 ringi ajavõtuga treeninguga. Siis sõidame 3 eelsõidu ringi ja nende järel finaalid (3). SloMo puhul siis 1 pikk finaalsõit kestvusega 20 min.

Ajamõõtja ja kohtunikuna tegutseb hr Tõnu Paat
Igasugust kohapealset tegevust haldavad HOBIzone klubiliikmed.

Osalustasu on kõigile 10.-

Eelregistreerimine pole vajalik, olenemata võistlejate arvust on olemas nii elektrivarustus, wc, meie HOBIshop, kohtunik kui ka boksiala. Toitlustuse korraldame ühise pitsatellimusega Saue pitsamüüjatelt või siis igaüks iseseisvalt meiega samas majas asuva kommunaalkaupade poe abil.


Avame HOBIzone ukse 01.11.2016 kell 10:00
Ajavõtuga treeninguring algab 11:45

Peale võidusõitu jagame auhindu ja rada jääb avatuks vähemalt "näosaate" alguseni. Kui mõni HZ klubiliige õnnestub pehmeks rääkida, siis võibolla ka kauem.
Associated B6 / Orca / Tekin
Mugen MBX7R / Alpha Lutz

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 785
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: Plaaniväline klubivõistlus!

Postitus Postitas tony012 » 01.11.2015 18:08

Telefoniinterviuu andis teada, et klubivõistlus on vihane ja kestab kaua... Hetkel on sõidetud alles 1 ring finaale ja käimas SloMo finaal.
Stock esimese finaali olla võitnud Rainer, aga finaali kiireima ringi sai kirja hoopis Reimo, kes teistest esimesel ringil mõned ringid maha jäi...

Hoiame näpu pulsil...
Associated B6 / Orca / Tekin
Mugen MBX7R / Alpha Lutz

Vasta