Tartu Autoturg

Üldine off-road autode arutelu

Moderaator: petrolhead

Suletud
Kasutaja avatar
QRX
Postitusi: 150
Liitunud: 26.01.2006 12:43
Asukoht: Harju mk./Rae vald

Postitus Postitas QRX » 20.03.2006 10:07

See sama arutelu ning selle jälgimine näiteks minu puhul vaid süvendas otsuse õigsust HPI toodangu kasuks. Tavakasutajana isiklikult eelistan suhelda kaupmehega, kes ei hakka mind solgutama ekspertiiside vahel. Loomulikult arvesse võttes, kui põhjendatud on minu võimalikud pretensioonid võimalike garantiiküsimuste osas.

Kasutaja avatar
OnuTom
RC-EST
Postitusi: 583
Liitunud: 15.08.2005 16:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OnuTom » 20.03.2006 19:08

Loen ja imestan, et miks väljas ei mürista! Aga see selleks.
Kogu kiunu läbi lugenud (autoga internetis ennegi tutvutud) läksin seda imelooma vaatama.

Hinna üle mina sõna ei võta, kuna õigus on neil, kes ütlevad, et igaüks võib oma rahaga teha mis tahab.

Autost: alguse tundub ta saanud olema Kyosho 7.5 -st, siis on esisild võetud Thunder Tigerilt või Ofnalt ja valmis. (ei arva, et see täpselt nii on, aga kangesti sedamoodi küll). Koostekvaliteet on nii ja naa, kuna seda mõjutavad kasutatud materjalid. Materjalidest ei arva midagi enne kui katsetatud on. See Roogoja mõte on väga hea, aga sõitke enne ikka mootor ja auto ise ka sisse, nii poole galloni jagu. Õõtsa turvamist vedruga nägin esimest korda. Arvan, et vastu seina sõitmisel see ikkagi ei aita, või kui siis ainult tootjamaal (väiksed inimesed väiksed seinad ...). Gaasiservo oli kindlasti standard, ja koopia pealegi. Kas rooliservo on 11kg või mitte pole minu jaoks tähtis, ise kasutaks sellist ainult häda sunnil, kui muidu ähvardab n. võistlus katki jääda. TowerPro 20 taalaseid nähtud küll. Neil vähemalt nimi peale kirjutatud, mis sest, et pooled annavad otsa esimese elektrivoolu saabudes. Ja see 11 kg on ka nagu on. Hästi veel meeles kuda sai standardservo (see mis 2PL puldiga kaasa tuli) roolile pandud ja keeras küll. Ainult varem pidid keerama hakkama ja siis ikka ei keeranud välja, aga sõita/võistelda sai. Alustajale kõlbavad nad kindlasi mõlemad jupiks ajaks, peaasi, et kohe suitsu ei tuleks. Seega servode/mootori/aluse osas vaataks ikka katsetamise tulemusi. Lihtsalt pole mõtet arvustada seda mis keegi oma raha eest ostab.

Ühe asja eest tahaks aga algajaid küll hoiatada: katsuge parandamise/hooldamise/reguleerimisega pigem ise hakkama saada, ka foorumist saab abi. Aga pakutud tehnilisest abist hoidke pigem eemale, isegi selle raha eest!

Kuna väljatoodud netilehekülg näitas Eestisse müüdud kahte autot, siis tunnistage üles kelle käes need on. Või on mõlemad veel Tartus vitriinis. Lätti on müüdud ka 2 tk, aga Leetu juba üle 70. Neid on ju kõva kolm korda rohkem, kui meid, ja ei usu hästi et 10 korda rumalamad (kogus rahva arvu kohta, vahe). Midagi selles autos vast ikka on, kas ka pakutava raha eest, jäägu igaühe enda otsustada.

Ja ärge hakake seda rääkima, et võrreldes H....... on nii ja na kehvasti, enne kui neid ei ole võrreldud võrdsetena, st. head servod, mootor ja üks sama piloot. Aga "keda huvitab"!

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 20.03.2006 21:11

frank40 kirjutas:Jaani teksti loen ja üldsegi ei imesta, tema tunnistab ju ainult Stormi, isegi Hyper on ju tema jaoks(saast).
Auto on üld ehituslikult palju loogilisem ja täiustusi on peal oluliselt rohkem kui meil saada olevatel Hyper 7-tel!

Storm Stormiks , selle mudeliga sõidavad Eestis minuteada neli inimest ja ei saa sugugi väita ,et mitte eriti edutult .Mis puutub Hyperisse , siis sellega sõidab Tanel nagu sa tead ja et ta on saast - siis võib olla see ainult sinu vaimusünnitus . :lol: Muidugi mõistan ka sinu huumorisoont autode üldehitusliku loogilisuse poolepealt oluliselt täiustamata Hyperi suhtes . 8)

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 20.03.2006 21:33

Tore et arutelu käib.

Minu arvates on põhiline see afterservice mis sa müüjalt saad, nii juppide kui nõu/jõu näol. Kui mudelivalik selle põhjal teha siis ma arvan et eestis ongi ainult kaks brändi.
Viimati muutis RandoM, 20.03.2006 21:36, muudetud 1 kord kokku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 20.03.2006 21:35

Asjalik vastus OnuTom-ilt !
Ehk oleks aeg see teema lukku panna !
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

marekkr
Postitusi: 40
Liitunud: 16.11.2005 13:54
Asukoht: Lembitu 6 Tartu
Kontakt:

Maaletooja!

Postitus Postitas marekkr » 21.03.2006 09:36

Tervitused! Mul on heameel näha niipalju erinevaid arvustusi ja üritan neile siis vastata. Olen tõesti selle jamaga hakkama saanud ja toonud siia al. november 2005a. kokku üle 40 auto. nendest müüdud on ~ 28-30tk. kui siia liita veel el.mootoriga mudelid siis on neid tublisti rohkem. Vabandan kui olen sellega solvanud meie tippsõitjate ja tegijate au (tuues siia mingeid odavaid hiina koopiaid).Vabanduseks võin öelda et, minu eesmärk oli algselt teenida nende pealt parasjagu raha et ka endale üks auto osta. Kuna minupoolt pakutavad autod on leidnud endale mingisuguse ostjaskonna siis olen neid ka juurde tellinud- loodan et, see pole keelatud. Teie olete selle hobiga tegelenud pikka aega ja teate kindlasti minust paremini mis on hea ja mis halb. Hinnad on ka kallid- muidugi on kallid, iga kauplus soovib ju samuti teenida (maksab ju riiulipid) ja teisiti pole see lihtsalt võimalik. Loomulikult tuleb lõpphind pisut kallim kui otse netist tellides kuid inimene saab selle ju kohe kätte. Varuosasi olen samuti kohapeale tellinud ja tellin kindlasti ka edaspidi kuid kõike ei oska ette näha. Servodest ja nende kilodest või vastupidamise kohta ei oska ma samuti midagi teiega kaasa rääkida eks elu näitab. Oli mõte ka antud spordiala harrastama hakata ja kasvõi "viimasekoha" meheks hakata kuid parem vist mitte. Esimese hooga arvasin et, olete üks lahe punt mehi kellel on üks vahva hobi. Kuid praegu on tunne nagu oleks sattunud naistevanglasse! Kahjuks pean tunnistama et, sõitma ma küll ei julge teiega tulla! Raikile, Voltsile ja Aarele suured tänud mõistva suhtumise eest, teistele kena kevadet.

Kasutaja avatar
kaval
Postitusi: 1221
Liitunud: 12.02.2006 21:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kaval » 21.03.2006 09:47

hästi kirjutatud :lol:
allar 562 91 000
Savage25sl/LRP ; Venom VMX-450,
ULL ON RÄÄKINUD !!!

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Re: Maaletooja!

Postitus Postitas Märten » 21.03.2006 09:56

marekkr kirjutas:Tervitused! Mul on heameel näha niipalju erinevaid arvustusi ja üritan neile siis vastata. Olen tõesti selle jamaga hakkama saanud ja toonud siia al. november 2005a. kokku üle 40 auto. nendest müüdud on ~ 28-30tk. kui siia liita veel el.mootoriga mudelid siis on neid tublisti rohkem. Vabandan kui olen sellega solvanud meie tippsõitjate ja tegijate au (tuues siia mingeid odavaid hiina koopiaid).Vabanduseks võin öelda et, minu eesmärk oli algselt teenida nende pealt parasjagu raha et ka endale üks auto osta. Kuna minupoolt pakutavad autod on leidnud endale mingisuguse ostjaskonna siis olen neid ka juurde tellinud- loodan et, see pole keelatud. Teie olete selle hobiga tegelenud pikka aega ja teate kindlasti minust paremini mis on hea ja mis halb. Hinnad on ka kallid- muidugi on kallid, iga kauplus soovib ju samuti teenida (maksab ju riiulipid) ja teisiti pole see lihtsalt võimalik. Loomulikult tuleb lõpphind pisut kallim kui otse netist tellides kuid inimene saab selle ju kohe kätte. Varuosasi olen samuti kohapeale tellinud ja tellin kindlasti ka edaspidi kuid kõike ei oska ette näha. Servodest ja nende kilodest või vastupidamise kohta ei oska ma samuti midagi teiega kaasa rääkida eks elu näitab. Oli mõte ka antud spordiala harrastama hakata ja kasvõi "viimasekoha" meheks hakata kuid parem vist mitte. Esimese hooga arvasin et, olete üks lahe punt mehi kellel on üks vahva hobi. Kuid praegu on tunne nagu oleks sattunud naistevanglasse! Kahjuks pean tunnistama et, sõitma ma küll ei julge teiega tulla! Raikile, Voltsile ja Aarele suured tänud mõistva suhtumise eest, teistele kena kevadet.
Ära nüüd solvu, keegi pole halba tahtnud. Inimesed viitavad lihtsalt sellele et sama raha eest saab ka Eestist kohapealt juba tuntud brändi mudeli.
Nenede hiinakate nišš on alati olnud pakkuda mudeleid neile, kelle rahakott ei ole nii paks kuid, kes ise suudavad kruvikeerajat hoida( see oli nüüd kujundlikult). Selliste hindade juures aga see kahjuks kaob.
See et sa neid maale tood on ainult postiivne ja jätka samas vaimus ainult püüa hindu natuke langetada (kallimate mudelite puhul oleks juba 500-1000 paras).
Muide selle netist otse tellimise asja kohta võin öelda HPi meeste eest et neil on poliitika et poe hind on odavam kui towerist(ehk siis suurimast online mudelipoest) tellides. Vaata natuke konkurentide hindu ja proovi enda hinnakirjas sellejärgi ka parandused teha, sest nende mudelite turunišš peaks olema pakkuda natuke odavamat alternatiivi.

Edu soovides Nemesis
Viimati muutis Märten, 21.03.2006 12:21, muudetud 1 kord kokku.
Märten
Hobimaailm

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Re: Maaletooja!

Postitus Postitas antia » 21.03.2006 11:14

marekkr kirjutas:Oli mõte ka antud spordiala harrastama hakata ja kasvõi "viimasekoha" meheks hakata kuid parem vist mitte. Esimese hooga arvasin et, olete üks lahe punt mehi kellel on üks vahva hobi. Kuid praegu on tunne nagu oleks sattunud naistevanglasse! Kahjuks pean tunnistama et, sõitma ma küll ei julge teiega tulla!
Koht kus turul tundmatuid tooteid demoda on just võistlus. Ajalugu näitab, et kodus hoovipeal sõitmiseks ostatud auto jääb mingil hetkel nurka seisma ja tolmu koguma. Võistlustel on võimalik saada erinevaid kogemusi, uusi kontakte, uus sõpruskond. Kindlasti on ka mudelimüüjale endale vajalik info, kui konkurentsivõimelised tema autod siis ikka on. Asi ei ole tegelikkuses nii verine kui foorumist vahest paista võib ;)

Hetkel oli probleem tundmatu toote suht kõrges hinnas, mis tekitas ettearvatult palju emotsioone. Igapäevased tegijad ilmselt suures osas teavad, mida nad oma raha eest ostavad. Pigem üritatakse kaitsta uusi tulijaid "mütsi pähe tõmbamise eest". Kõrgem hind peab kuidagi põhjendatud olema: kvaliteetsem või parem toode, parem service või varuosade kättesaadavus, vms lisateenused.
marekkr kirjutas:Olen tõesti selle jamaga hakkama saanud ja toonud siia al. november 2005a. kokku üle 40 auto. nendest müüdud on ~ 28-30tk.
Päris suur number, aga kus nad kõik on, miks neid võistlustel näha pole?

marekkr
Postitusi: 40
Liitunud: 16.11.2005 13:54
Asukoht: Lembitu 6 Tartu
Kontakt:

Mudelite hind!

Postitus Postitas marekkr » 21.03.2006 12:13

OK hinnad -selgitan lähemalt! Müügikohad tahavad samuti teenida- ma ei saa panna autosi müüki 0 kattega (seljuhul pole lihtsalt mõtet asjaga jännata ju), kauplus samuti ei hakka oma riiulipinda raiskama kauba peale millelt ta midagi ei teeni. Kui mina panen kauplustesse asjad müüki ja samas hakkan ise kõigile kuulutama et, minult saab näit. asju 20% odavamalt, kes siis minu kaupa enam müüki võtab!?
Samas võiksite Tallinnas tuua oma asjad välja kuskil Ülemiste kaubakeskuses või mõnes muus käidavas kaubanduskeskuses. Müüksite võibolla oma masinaid nagu saiu, ja ka huvilisi oleks nagu putru. Igatahes sellise hinnaga te neid muidugi müüa ei saa (rent, töötajate palk, valve , elekter jne) aga müük ja huvi suureneks kindlasti!
Väiksed soovitused huvilistele:
1. Tänapäeva kauplustes annab ka tingida -5 -10%
2. Otsi üles maaletooja ja kauple sealt paremat hinda!
Kui need ei aita ja soovitud hinnas kokuleppele ei jõua siis otsi kuskilt mujalt või süüdista iseennast enda saamatuses. Saage vennad aru et, ühe auto võid tuua ilma käibekata. nö odavalt kätte! Müügiks toomisel tuleb lisaks käibekale maksta ka toll (kui tood väljaspoolt EL-i oma kauba)
Marek 5075220

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 21.03.2006 12:16

See number on jahh suht korralik aga ma eeldan, et seal igasugused selle tootja masinad sees. Kui ainult Off-Road siis peaks ju võistlusplatsid rahvast täis olema.
marekkr kirjutas:Olen tõesti selle jamaga hakkama saanud ja toonud siia al. november 2005a. kokku üle 40 auto. nendest müüdud on ~ 28-30tk.
Päris suur number, aga kus nad kõik on, miks neid võistlustel näha pole?[/quote]
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
eerikkarts
Postitusi: 1005
Liitunud: 24.01.2006 21:59

Postitus Postitas eerikkarts » 21.03.2006 12:17

Mudel ja RC autosi liigitatakse Mänguasjade alla millel ei ole tolli, vaid ainult Käibemaks!
Viimati muutis eerikkarts, 21.03.2006 13:15, muudetud 1 kord kokku.

marekkr
Postitusi: 40
Liitunud: 16.11.2005 13:54
Asukoht: Lembitu 6 Tartu
Kontakt:

Kus on müüdud autod?

Postitus Postitas marekkr » 21.03.2006 12:20

Kuna enamus on müüdud läbi Autoringi siis ei oska täpselt öelda. need kes on otse minult ostnud on enamasti mööda lõunaeestit laiali. Võistlemiste kohta niipalju et, ei julge hästi isegi võistlema tulla kuna jutud mis siin räägitakse... Müün ju siiski "hiina mänguasju" mitte võistlusautosi No kuhu ma siis trügin?!
Marek

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Re: Kus on müüdud autod?

Postitus Postitas asterix » 21.03.2006 12:37

marekkr kirjutas:Kuna enamus on müüdud läbi Autoringi siis ei oska täpselt öelda. need kes on otse minult ostnud on enamasti mööda lõunaeestit laiali. Võistlemiste kohta niipalju et, ei julge hästi isegi võistlema tulla kuna jutud mis siin räägitakse... Müün ju siiski "hiina mänguasju" mitte võistlusautosi No kuhu ma siis trügin?!
Marek
Mina leian, et see oleks just vajalik. Sa näed ise ja ka teised milleks masin suuteline on. Siin mõni kodanik on ka stock savage kohta öelnud, et saast, blaah, ma olen stock masinaga sõitnud ja võitnud. Tule ja pane masin sõitma.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

marekkr
Postitusi: 40
Liitunud: 16.11.2005 13:54
Asukoht: Lembitu 6 Tartu
Kontakt:

Toll!

Postitus Postitas marekkr » 21.03.2006 13:34

Selljuhul ma mänguasju ei too vaid ikka hobi (sisepõlemis mootoriga) autosi, millel on siiski 4% tollimaks! Varuosadel pole eraldi tollimaksu ja need liigitatakse plast mänguasjade alla! Kui olete siiani oma kaupu valesti teklareerinud on se teie mure mis võib kunagi valusalt kätte maksta. Ja veel müüdud :(sinna on kõik 1:10 ja 1:8 nitro -onroad, bagid ja monstridvaid kokku arvatud) Se polnud kelkimisena mõeldud vaid selleks et, teaksite kui suur on tegelikult inimeste huvi asja vastu kui neid hästi käidavates kohtades müüa, veel suurem oleks huvi neil asja vastu kui te neid (algajaid) kohe maha ei kukuks tegema! Mina ju puutun ka nende asjadega kokku alates novebbrist 2005 aga olen juba kõvasti siin peksa saanud. Kas ma tõesti oleksin kõvem tegija kui ostaksin kellegi teie vana auto ja paugutaksin sellega oma hoovis ringi? Tartu Lõunakeskus on hetkel suurim kaubanduskeskus Tartus. Palusin ka Tartu meeste käest demo DVD plaati et, see sinna ketrama panna ja antud ala rohkem tutvustada aga mida pole on plaat!? Ise tahate ala suuremalt tutvustada ja rohkem inimesi siia tuua aga ise...
Marek 5075220

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 21.03.2006 15:58

Marek, keegi ei tee algajaid maha. Vastupidi, soovitatakse ju igal pool tulla võistlustele/treeningutele vaatama ja osalema. Sõltumata sellest kui hea või kehva või millise tootja auto sul on või kas sul üldse auto on.

Aktiivselt võistlustel käijate ring piirdub meil siin kogu off-road kamba peale max ~20 inimesega . Nii väikese huviliste hulga peale pole lootagi, et meil oleks oma müügiorganisatsioon kes ala promomisega tegeleks. Täna levib info pigem suust-suhu, vahest õnnestub tegijatel ka ajakirjandus kohale meelitada. Videot küsi Rando käest, tema sõber on võistlusel filmimas käinud. HPI meestel (Tomkar, Antero) on ka vähemalt ühest treeningust ok video.
http://foorum.hpi.ee/viewtopic.php?t=472

ps Äkki admin eraldab selle teema kuidagi kaheks, et Raiki müügikuulutus muu jutu alla kaduma ei läheks.

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Re: Toll!

Postitus Postitas JAN » 21.03.2006 22:28

marekkr kirjutas: Palusin ka Tartu meeste käest demo DVD plaati et, see sinna ketrama panna ja antud ala rohkem tutvustada aga mida pole on plaat!? Ise tahate ala suuremalt tutvustada ja rohkem inimesi siia tuua aga ise...
Plaat on olemas , Volts rääkis jah selle plaadi sinukätte andmisest , aga samas olevat sa olnud haige . Volts oli sulle ju andnud minu tel . numbri . Kui oled plaadist huvitatud võta ühendust . Võistlustele tule kindlasti , seal õpidki kõige paremini sõidu selgeks ja autot tundma . Antial oli õigus kui kirjutas ,et see millise tootja autoga sa sõidad polegi oluline .Oluline on konkreetne huvi selle hobi vastu . Sõitsin isegi aasta aega Eesti vanema autoga ja ei ole siiani suutnud tutikat muretseda . Sinu poolt sisse toodud auto arvustus oli ju võrdluseks teiste käega katsutavate ja tuntud firmade autode suhtes . Äri on äri . Jätka samas vaimus .

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 22.03.2006 07:14

Tundub, et nüüd sai asi kogemata kaks korda poolitatud..
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 22.03.2006 07:33

Ma siis kirjutaks kah natuke.
Kõigepealt ma tahaks nagu aru saada millest jutt üldse kuna teema algatas Raiki siis arutati Bazookat ja siis ütles marekkr, et tema toob neil maale. Kui Raiki lihtsalt kuulutas ja saab muidu marekkr-ga hästi läbi siis on kõik arusaadav....
Masinast - olen basookat isegi kunagi netist vaadanud ja mõelnud (see oli enne HPI aega), et mõnusalt mõistliku hinnaga ja algajale sobivalt kõik kohe kaasas.
Hinnast - kaupmees võib rääkida ükskõik kui pika jutu oma kuludest kuid hinna paneb paika turg (ega teist keegi ei ostaks ju 10eek per liiter kallimalt bensiini näiteks kui kaupmees kurdab, et tõi selle ise seljas iraagist - keda huvitab :P). Kui sul sellise hinnaga on ostjaid siis on hind järelikult paigas.
Foorumist - eesmärk on ühendada KÕIKI mudeliste, sõltumata nende masina tootjast, tüübist, inimese rahakotist vms. Ole ainult meheks ja kirjuta oma masinate kohta tehniliste täienduste alla artikleid vms., et ka sinu klientidel oleks siit kasulike asju lugeda.
Materdada asjatult ei tohi kedagi, teistesse halvasti suhtuda samuti mitte. Kommentaare tehes tuleks mõelda, et see kuidas kommenteerid, on see kuidas teised sind näevad.
DVD-dest, meil (HPI) on demo DVD'd, kuid ma arvan, et sa neid ei taha :roll:.
Samuti on meil ala tutvustavaid "lendlehti", mis ei koondu niiväga HPI toodetele vaid pigem vastavad algajatel tekkivatele tavalistele küsimustele kui oled neist huvitatud siis anna teada ps.ga turu suurenemine on kõigile kasulik.
Ja lõpetuseks, kõik siin avaldatud arvamused on vaid üksikute inimeste arvamused - kellelgi neist pole "õigus". Isegi kui inimene viitab uuringutele on tegelikult tegu tema arvamusega, et see uuring on õige.
Teiste arvamuste peale pole mõtet väga erutuda, arvajaid on igasuguseid.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Mudelite hind!

Postitus Postitas Sinuhobi » 22.03.2006 09:15

Selles suhtes olen nõus, et kaupmees peab ju kuidagi omad kulud katma ja ka käibeka maksma mis ju kalli auto puhul on suht suur summa.
Otse ju kuskilt oksjonilt võib ju ka osta aga sellisel juhul mida räägib garantii külg ?
marekkr kirjutas:Saage vennad aru et, ühe auto võid tuua ilma käibekata. nö odavalt kätte! Müügiks toomisel tuleb lisaks käibekale maksta ka toll (kui tood väljaspoolt EL-i oma kauba)
Marek 5075220
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Suletud