Pressiteade

RC-EST kommerts teadaanded. Klientide küsimused vastused.

Moderaator: RC-EST

Vasta

Kas oled kuulnud midagi AXE ROSSI mootoritest?

Hääletus lõppes 02.12.2006 18:41

mis see veel on
9
47%
olen küll, mis siis
8
42%
olen sõitmas näinud
1
5%
olen proovinud
0
Pole hääli
ise kasutan
1
5%
kas juba saab osta
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 19

Kasutaja avatar
RC-EST
RC-EST
Postitusi: 83
Liitunud: 26.09.2006 08:57
Kontakt:

Pressiteade

Postitus Postitas RC-EST » 22.11.2006 18:41

Pärast omavahelisi pikki ja keeltmurdvaid üldpoliitilisi arutelusid oleme oma väikeses meeskonnas jõudnud lõpuks arusaamisele, et oleks kuritegu mudelismi arengu vastu veel kauem infot kinni hoida! Samade arutelutundide kestelt kasvas välja ühine julge soovitus:
"Ära riku närve! Pane oma vana mootor põlema!"
Et siis miks kohe nii?
Sellepärast, et RC-EST töökal teamil on lõpuks heameel kõigile ka ametlikult levivaid kuulujutte kinnitada: "Jah! See on kõik tõsi, mida te sellest seni olete vaid sosinal kuulnud! Ja meil on heameel kõigile teatada, et oleme alustanud koostööd maailmakuulsa Itaalia mootoritootjaga AXE Motor Rossi!"

Täpsem info pakutavast meie ja tootja kodulehel. www.rc-est.ee www.axemotor.it

Soovitame - tootja kodulehelt on mõttekas alla laadida tootekataloog!

Küsimusele - kuna saab? - on vastus traditsiooniline - Varsti! Õige varsti! Rutem kui usute!
Esimene tellimus saab kokku pandud esmaspäeva, s.o. 27.11.06, hommikuks ja siis ka ära saadetud. Ettetellijaid tellimustega, mis jõuavad meieni läbi RC-EST netipoe, enne kella kaheksat esmaspäeva hommikul, ootab kauba kättesaamisel üllatus. Ah et mis üllatus? Ei oleks ju enam üllatus, kui ütleks. Aga vajalik asi/asjad, seda lubame!

Laoseis saab olema Eesti mõistes suur. Aga miks siis ette tellida, küsite? Igaks juhuks! Nii palju, kui on inimesi on ka tahtmisi, ja rohkem veel. Kirjutage meile sellest, kiiresti, et teaksime just Sinu soovidega tellimuses arvestada ja see on kõige kindlam variant saad soovitud.

Ära unusta tutvuda ka hindadega! Ega nad sellised vist kaua saa püsida ...


"Mootor, mootor! Mis marki sa oled?"

Marek
Toomas

Vasta