Kas keegi Kyoshot ka meil ikka veel esindab?

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Kasutaja avatar
eerikkarts
Postitusi: 1005
Liitunud: 24.01.2006 21:59

Kas keegi Kyoshot ka meil ikka veel esindab?

Postitus Postitas eerikkarts » 15.07.2012 10:57

Mõtlesin oma vana 1/8 elektri Trugy mudeli uuesti töökorda seada, olen kasutanud Kyosho MP77 või ST sillajuppe
Mõtlesin et uurin enne EBAY tellimust ehk kuskil poes kohal olemas, et mitte oodata mitmeid nädalaid
Oleks vaja C-hub'i ette
Olemuselt sobib HPI Trophy või Hot Bodies Lightningu jupid kuid nende saadavus oli ka siis kui ma mudelismiga tegelesin, suht olematu!

heiks
Postitusi: 176
Liitunud: 18.09.2011 08:40
Asukoht: fin-est

Re: Kas keegi Kyoshot ka meil ikka veel esindab?

Postitus Postitas heiks » 15.07.2012 11:34

kyoshot eestile lähemalt vöimalik saada soomest.siin köik laos olemas ja kui juhuslikult pole saadakse 2-3päevaga.ise asi eesti toimetamine vöin abiks olla kui vaja.usun et saab kiiremini osad kui ebay-st

Kasutaja avatar
edvin
Postitusi: 612
Liitunud: 05.01.2008 14:10
Asukoht: Tallinn

Re: Kas keegi Kyoshot ka meil ikka veel esindab?

Postitus Postitas edvin » 15.07.2012 11:45

Ohhhoooooo! Su poole aasta tagune lubadus pöörduda tagasi mänguautode juurde, osutus kindlaks mõtteks!

Meil on kenasti liikuv (nihutatud keskdifriga) Kyosho ST-RR elektrikonversioon. Juppe eriti nagu ei kulugi. Sillajuppe on mul tagavaraks aga vaja on neid läinud aastaga 1 esiõõts. Difreid on omast lollusest mitmeid läinud. Juba mõnda aega on allapanekut ootamas ST-RR Evo kõvemast plastist difrikoda ja hobao tragi differ.

Kuna juppe kulub vähe, olen tagavarasid ostnud Amainist. Vajadus on nõnda minimaalne et mahun ilusti 22€ tollipiiri sisse.

Kumba poolt sul vaja on?

Edvin
Tel 50 15 443

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: Kas keegi Kyoshot ka meil ikka veel esindab?

Postitus Postitas RandoM » 15.07.2012 23:11

C-hub sobib ka Hobao (minuteada nii H7 kui H8) oma. Mina kasutasin enda kyoshol koos hobao knucklega kuna selle tugevam versioon oli 3x odavam kui Kyosho oma aga mälu järgi ütlen et sobib ka kyosho knuckle.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Vasta