Autod

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Kasutaja avatar
japiitov
Postitusi: 143
Liitunud: 21.03.2006 20:05
Asukoht: Tartu

Autod

Postitus Postitas japiitov » 21.03.2006 21:08

Uustulnuk jälle uue teemaga auto soovitus ise vaatan praegu hotbodies lightningu poole enne aga cen genesist to samas tehti jälle maha keda sis uskuda ja mida uskuda on kellelgi soovitusi? Ja ärge hakake mingeid junne pähe määrima kartes konkurentsi 8) selles ju asja mõte ongi. Ette tänades.

Kasutaja avatar
imm
Postitusi: 209
Liitunud: 13.09.2005 11:18
Asukoht: ida-virumaa

Postitus Postitas imm » 21.03.2006 21:28

iga l... kiidab oma .....! :D
seega kiidan mina savage 25-te ,ehk nagu ta uuem moodsam vend savage -x-i ,kuigi pole viimast proovida saanud :cry:
nagu pole ka proovinud ühtegi teist monsterit, isegi mitte bagi. :oops:
ma juba värisen hirmust, teades mida nüüd siia teemasse postitama hakatakse a-la savage on saast ja laguneb nagu legotorn :shock:
lõppkokkuvõteks pead ikkagi vist ise selle tähtsa otsuse tegema.
jõudu sulle selleks!

Herkki
Postitusi: 239
Liitunud: 21.06.2005 13:46
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Herkki » 21.03.2006 21:42

Kõige parema varuosateenindusega off-road mudelid Eestis on hetkel vist monstritest HPI Savage ja bagidest HoBao Hyper 7. Varuosade saadavus on auto ostmisel IMO üks tähtsamaid argumente. :)

Kasutaja avatar
OnuTom
RC-EST
Postitusi: 583
Liitunud: 15.08.2005 16:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OnuTom » 21.03.2006 23:53

Mina jälle ei ole proovinud monstrit ... ! Aga MT versus buggy teema on vist lõputu ja tark oleks see siin puudutamatta jätta.

Sinu poolt toodud autode kohta ei tea mina midagi, autod nagu ikka. Hotbodis oli vist Randol ja võimalik, et ka veel praegu alles, pead ise uurima. Cen-i (ja ka Bazooka, mida olen erinevalt Cen-ist ka käes hoidnud) kohta ei tahaks midagi väga põhjapanevat arvata enne kui keegi rajal võistlustingimustes sõitnud pole, tagaaeda ja sõitma õppimiseks kõlbavad kõik. Ainukesed autod (mõtlen praegu 1/8 buggy), mida meil kasutatakse ja mille kohta ei ole nagu foorumis arvamusavaldusi olnud on Mugen MBX5 ja Xray XB8. Teiste markide kohta ikka midagi foorumist leiad (iseasi kui erapooletud või põhjendatud need arvamused on), vaata kasvõi võistlusprotokolle, et näha millega sõidetakse.

Samas on asi jälle nii, et kui miskit meeldib ja rahakotiga kokkuleppele saad, siis osta ära. Varuosad on muidugi tähtsad, aga tuletagem nüüd endale meelde kuidas sai ostetud esimesed autod ja kuda siis varuosadega oli (peale esimest pauku oskad juba ka mingi "lao seisu" koju osta, interneti ajastu, nädal-paar ootamist ja jälle liikvele). Ja kas sellepärast jäi ostmatta? Ilmselt mitte, muidu poleks vist midagi peale Hyperite ja HPI-de liikvel.

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 21.03.2006 23:56

Kas mitte cen genesis ei ole meil orgunnitavatest võistlustest võistlusmõõdust üle seega kui cen siis ehk Nemesis 7.7 see peaks olema ok ja millel pidurisüsteem ka uuendatud.
HIND : 9800.00 + 550,00 EEK-1 kindlasti suht kallis aga maitseid ju erinevaid nii auto kui hinna suhtes.

Eks see valiku tegemine olegi ju kõige raskem, pärast kahetseda juba hilja :)
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
imm
Postitusi: 209
Liitunud: 13.09.2005 11:18
Asukoht: ida-virumaa

Postitus Postitas imm » 22.03.2006 10:09

jah, samas ei julgeks ma välja tulla väitega, et ma kunagi bagi ei tahaks proovida, lihtsalt pole siiamaani õnnestunud. jään siiski seni monsterile truuks!

Kasutaja avatar
japiitov
Postitusi: 143
Liitunud: 21.03.2006 20:05
Asukoht: Tartu

Genesis Vs. nemesis7.7

Postitus Postitas japiitov » 22.03.2006 13:44

:lol: Samas tundus genesis kuidagi töökindlam aga varuosadega oli suht kitsas aja mööda netti taga :lol: nemesist ei tea ei ole uurind talle varuosi aga ei peetud just kõige paremaks :?

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Re: Autod

Postitus Postitas antia » 22.03.2006 14:06

japiitov kirjutas:Uustulnuk jälle uue teemaga auto soovitus ise vaatan praegu hotbodies lightningu poole enne aga cen genesist to samas tehti jälle maha keda sis uskuda ja mida uskuda on kellelgi soovitusi? Ja ärge hakake mingeid junne pähe määrima kartes konkurentsi 8) selles ju asja mõte ongi. Ette tänades.
Hot Bodies autosid ja varuosi saab ka HPI käest tellida, laoseisu neil kohapeal kohe kindlasti pole. Saadavust ja tarneaegu küsi neilt.
Vaata www.hpi.ee/pood aga lisaks võid neilt ka teisi HotBodies mudeleid küsida.

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Genesis Vs. nemesis7.7

Postitus Postitas Sinuhobi » 22.03.2006 14:18

Kuna Genesis juba vana mudel on varuosad täitsa ok, Nemesi tuli välja eelmisel aastal ja tootja sõnul pole ka praegu varuosadega mingeid muresid. Kas need jupid ka head on krt seda teab ........ kõik ju sõidustiilis kinni.
Miks varuosi mööda netti otsida kui eelmisest aastast tegelen mina nendega ........ aga kui tahad elu raskeks teha siis palun väga :)
japiitov kirjutas::lol: Samas tundus genesis kuidagi töökindlam aga varuosadega oli suht kitsas aja mööda netti taga :lol: nemesist ei tea ei ole uurind talle varuosi aga ei peetud just kõige paremaks :?
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
japiitov
Postitusi: 143
Liitunud: 21.03.2006 20:05
Asukoht: Tartu

Genesis Vs. nemesis7.7

Postitus Postitas japiitov » 22.03.2006 16:03

Sain jälle targemaks 8)
...ja aitäh pöördun teie poole kui otsustan Cen-i kasuks :lol:

Kasutaja avatar
japiitov
Postitusi: 143
Liitunud: 21.03.2006 20:05
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas japiitov » 22.03.2006 16:29

:oops: Kas keegi äkki oskab öelda midagi hpi Nitro MT2(RTR) ja Rush evo kohta kas on mõtet ja kuhuklassi na kuuluma peaks :?

Kasutaja avatar
OnuTom
RC-EST
Postitusi: 583
Liitunud: 15.08.2005 16:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OnuTom » 23.03.2006 00:46

Mõlemad 1/10 . Ega võistlusklassi siiani eraldi olnud pole (õigemini oli, aga välja suri), on sõitnud koos MT-ga ja mõnel juhul edukalt (kuni neist lihtsalt üle ei sõidetud). Käeharjutuseks head autod ja ka võistlusklassi elluäratamine poleks paha, muud esialgu ei oskagi öelda (tõenäoliselt odavam pidada, kui 1/8t, kasvõi kütuse kulu pärast). Tartus on üks MT2 ja ilmselt Lõuna Eestis ka mõned teised 1/10 sarnased, kuid kas neid ka võistlemas näha saab ...
Aga lootust pole keegi veel surnuks tunnistanud!

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 11:30

Minu .02$ kah siis

Tom: Kui kunagi sai ostetud mudeleid selle järgi, mis meeldis siis oli see tingitud sellest, et juppe ei olnud mitte millelegi saada, seega vahet ei ole kas sõidad Savage või T-Maxx'iga, juppe ootad nii ok naa paar nädalat. Kui aga teatud seltskond sai aru et nii ei ole õige ja hakati midagi selle kahe nädala vastu tegema tekkis ka ostjaskond vastav, need kelle jaoks see 2 nädalat on pikk aeg valisid mudeli millele on jupid saadaval. Praegu valida mudele millel juppe ei ole on minuarust nagu endale jalga lasta, mõnele (nt sina) meeldib, teised naudivad aga teistlaadi tegevusi (nt mudeliga sõitmine).

Japiitov: CEN teeb lahedaid autosid, lihtsalt nende suunitlus on vähe teine kui selle foorumi kasutajaskonna huvid. Sellest võib jääda mulje nagu ta oleks halb auto. Kas mina ostaks CEN'i mudelit? Ei, mulle ei meeldi see nimi. (isiklik arvamus!) Kõik muud argumendid esitan siis kui olen saanud ise proovida.

1:10 võistlusklass on sisuliselt maha kantud, ka Lätis hakkab see täielikult hääbuma. Eesis oleme võimaldanud neil koos MT aparaatidega sõita aga see on 1:10 mudeliga sõitjale natukene... khmm, võitlus tuuleveskitega.
Keskmise offroad mudeliga võistleja jaoks on 1:10 auto nagu päris offroaderitele hondaga maastikule minek.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 23.03.2006 12:30

Ma tegelikult arvan, et 1:10 klassi võiks ellu äratada küll! Ja "hondaga maastikule" hmm ... MT2 on oma väljanägemiselt rohkem "maastiku" kui keskmine bagi kuid nüüd unustage ruttu see ära, et ma nii ütlesin muidu kujuneb jälle mis_iganes vs. pagi vaidlus välja.
Mulle tundub (ma ei tea miks kuna ise pole sõitnud), et 1:10 võiks võistlusklassina kujuneda odavamaks sõitjatele kui 1:8'le. Ja tänu sellele ma arvan, et see oleks väga hea klass noortele/algajatele proovimaks, kas neile pikemas perspektiivis üldse meeldib see hobi/ala. Ma isegi aegajalt piilun MT2 18SS poole ja mõtlen, et "ahh, oleks vaid aega ja raha.... küll siis paugutaks sellega". Kullo klubides on MT2 samuti leidnud head vastuvõttu (vähemalt nii on mulle tundunud) oma hinna/koosluse=(kvaliteet+komplekti sisaldus) suhte pärast. Just nendele noortele mõeldes ma leian, et mingit klassi surnuks tembeldada poleks mõtet. See, et osalejaid pole ei näita hetkel kuigi palju. Suvel oli mõnel meistrivõistluse etapil MT klassis kah vaid 3 masinat. MT aga elab väga jõudsalt.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 23.03.2006 12:31

Eks igaüks kaitseb omi huve :)

Arusaamatuks jääb ainult see, et mismoodi on CEN masinate suunitlus teine kui kõikidel teistel tootjatel ??
Minu vaatevinkli järgi on nad ju kõik mõeldud sõitmiseks ja võistlemiseks !

Argumente ja muid asju saavad varsti rahvas proovida kui esimene Nemesis 7 kohale jõuab.
Rando ma luban sa saad olla esimene kes sellega mõne ringi sõita saad :)
RandoM kirjutas:Minu .02$ kah siis


Japiitov: CEN teeb lahedaid autosid, lihtsalt nende suunitlus on vähe teine kui selle foorumi kasutajaskonna huvid. Sellest võib jääda mulje nagu ta oleks halb auto. Kas mina ostaks CEN'i mudelit? Ei, mulle ei meeldi see nimi. (isiklik arvamus!) Kõik muud argumendid esitan siis kui olen saanud ise proovida.
.
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 13:26

CEN vähemalt minu silmis toodab mudeleid rohkem hobikulgemiseks kui võistlemiseks, siin liikuv ringkond on aga enamuses võistlejad.

Mis ei tähenda et CEN mudelitega ei võistelda, usun et selle aasta jooksul teeb CEN kõva aregu läbi, värbasid nad ju aasta alguses oma ridadesse mitu uut tipp-pilooti
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 23.03.2006 13:34

Kõva värk siis kui enamuses võistlejad siin käivad (kokkku hetkel registreeritud foorumlasi 296 )
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 13:48

tomkar kirjutas:MT2 on oma väljanägemiselt rohkem "maastiku" kui keskmine bagi kuid nüüd unustage ruttu see ära, et ma nii ütlesin muidu kujuneb jälle mis_iganes vs. pagi vaidlus välja.
Oehh, sul on anne väidetest välja lugeda täiesti jaburaid asju.

Näeh, väheke mõtlemist ühe ebaloogilise lause üle:
"Milline inimene suudab auto konstureerimise kvaliteedi võrdsustada rehvi läbimõõdu ülepaisutatuse koefitsendiga auto proportsioonide suhtes?"

Mida mina silmas pidasin oli see et 1:10 mudel on 1:8 mudelitega sõitjate silmis kergelt alavääristatud (üle maailma), sest tema jupid on väiksemad ja nõrgemad. Jutt ei käinud minu arvamusest (mulle väga meeldivad 1:10 RWD võistlus stadium-truckid, kahju et neid Eestis ei ole). Vaid ülemaailmsest mentaliteedist keskmiste sõitjate seas.

Tomkar: Kui sa järgmine kord tahad minu lausetest välja lugeda seda mida seal ilmselgelt kirjas ei ole siis ole nii hea ja hoiata ette, jätan parem kirjutamata.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 13:52

Sinuhobi kirjutas:Kõva värk siis kui enamuses võistlejad siin käivad (kokkku hetkel registreeritud foorumlasi 296 )
Käivad = postitavad/kommenteerivad ehk loovad lugejatele muljet foorumi rahva üldisest arvamusest oma kommentaaridega
158 kasutajat on teinud postitusi (1 ja rohkem)
60 nendest 10 või rohkem postitust

15 top postitaja seas on 2 kasutajat kes ei ole võistlemas käinud. Need 15 postitajat on teinud 63 protsenti kommentaaridest foorumis. MOTT

Andmed võtsin liikmete nimekirjast.
Väga-väga offtopic.
Viimati muutis RandoM, 23.03.2006 14:26, muudetud 1 kord kokku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Postitus Postitas Märten » 23.03.2006 14:13

Kirjutan siia väheke ot-d vahepeal. Kas keegi võiks postitada põhjalikuma foorumi statistika? Oleks täitsa põnev lugeda.
Märten
Hobimaailm

motokrosser
Postitusi: 892
Liitunud: 22.09.2005 13:01

Postitus Postitas motokrosser » 23.03.2006 14:16

15 top postitaja sees kes pole võistlustel käind olen sees mina onju kindlast.Ja äkki on nemesis kah.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: Autod

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 14:23

japiitov kirjutas:Uustulnuk jälle uue teemaga auto soovitus ise vaatan praegu hotbodies lightningu poole enne aga cen genesist to samas tehti jälle maha keda sis uskuda ja mida uskuda on kellelgi soovitusi? Ja ärge hakake mingeid junne pähe määrima kartes konkurentsi 8) selles ju asja mõte ongi. Ette tänades.
Kuna tõid välja 2 klassi autod siis ütlen sulle millistega mul nende klassi mudelitest on kokkupuuteid olnud või mida olen omanud (+ märgiga need millega on au olnud väga lähedalt tutvuda):

Bagi:
Graupner Impuls sport
Hot Bodies Lightning
HoBao Hyper 7 DTQ
+ HoBao Hyper 7 Pro
+ HoBao Hyper7 TQ RTR
+ Powerracing swift
+ Mugen MBX 5
+ Xray XB8
HoBao Hyper 8 (ei ole veel sõitnud)

MT:
Graupner Impuls XXL
HPI Savage
+ HoBao Dominator

Küsi ise millise mudeli kohta soovid rohkem infot, kõigi kohta ei viitsi kirjutada.

Edit: Bagidest olen Hyper 7 PBS ka lühiajaliselt omanud. Pigem kirjutaksin ta + märgiga.
Viimati muutis RandoM, 23.03.2006 14:48, muudetud 3 korda kokku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Postitus Postitas Märten » 23.03.2006 14:29

Nemesis kirjutas:Kirjutan siia väheke ot-d vahepeal. Kas keegi võiks postitada põhjalikuma foorumi statistika? Oleks täitsa põnev lugeda.
Vastan ise oma küsimusele: Siit saab päris hea ülevaate
Märten
Hobimaailm

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.03.2006 14:32

" (+ märgiga need millega on au olnud väga lähedalt tutvuda): "
Sul on olnud savage aga see pole + märgiga :roll: hmm....


Statistika :

Postituste arv: 6045
Postitusi päevas: 21.13
Teemade arv: 581
Teemasid päevas: 2.03
Kasutajaid kokku: 296
Kasutajaid päevas: 1.03
Foorum avati: 10.06.2005 12:31
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.03.2006 14:39

asterix kirjutas:" (+ märgiga need millega on au olnud väga lähedalt tutvuda): "
Sul on olnud savage aga see pole + märgiga :roll: hmm....
Hahaa :D good one!
Mul ei ole tavaliselt kombeks oma autosid lähedalt vaadata muuseas ;)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Vasta