Kuidas muuta keret edevamaks?

Siin kategoorias leiad erinevaid lihtsamaid ja keerulisemaid nippe ja artikleid kuidas oma mudelit paremaks putitada.
Vasta
master234
Postitusi: 73
Liitunud: 30.07.2013 23:39

Kuidas muuta keret edevamaks?

Postitus Postitas master234 » 19.08.2013 22:44

Tervist!
Täna siis vaatasin oma trimmeri kesta ja tuli ahastus peale nähes teda tolmus ning kriimudes. Mõtlesin, et võiks seda natuke uuendada, aga siis jooksis mõte kokku. Nüüd ei teagi ma, kust või millest alustada, kere on terve, kuid määrdunud ja veidi vatti saanud. Uut ei raatsi ka osta, tervelt 90 euroopa raha. No ja nii tekkis küsimus, kuidas saan asja mukkida? Värvides, puhastades spets ainega, poleerides? Mida peaksin tegema sellega seoses?

Tänud.

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: Kuidas muuta keret edevamaks?

Postitus Postitas tony012 » 19.08.2013 23:00

Ma ei tea midagi su kere seisukorrast ja sellest, kas niisugusel taastamisel on mingit mõtet...

Aga ma olen kuulnud, et piduriõliga pidi kerevärvi maha saama ja siis saab seda ka uuesti värvida...

Aga kordan veel, et ma ei tea, kas sellel on mõtet... Normaalne oleks ikka igaks hooajaks uus kere teha.
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

master234
Postitusi: 73
Liitunud: 30.07.2013 23:39

Re: Kuidas muuta keret edevamaks?

Postitus Postitas master234 » 19.08.2013 23:02

No, piduriõliga olen proovinud, kest on täitsa puhas. Auke, mõrasid, lõhesid pole. On vaid üksikud kriimud. Kere on ise üsna puhas, aga tahaks rohkem asjale efekti. Värvid on veidi ära vajunud ja kuna ise olen saanud autoga vaid 3 korda sõita, ei oska midagi eriti öelda :D Lihtsalt sooviks asja natuke edevamaks muuta.

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: Kuidas muuta keret edevamaks?

Postitus Postitas tony012 » 19.08.2013 23:15

Lause: kest on täitsa puhas, ei ütle eriti midagi...

Kas kere on värvitud, kas värv on veel kere küljes... Või on juba läbipaistev...

Ma tegelen kerede värvimisega ja võin värvida Sinu poolt soovitud toonidesse ja kujundusse... Aga siis ta peaks tõesti vanast värvist puhas olema...
Kui vana värv on jama ja seda pealt maha ei saa, siis sõida see kere sellisena, nagu ta on, ribadeks ja siis võta uus kere ja värvi ägedaks... Kui ei oska, siis küsi ja kui keeruline tundub, siis telli... Mina olen kah seda meelt, et mudelism peab äge olema ja oma auto kere peab sõitjale meeldima...
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

Hans Erich
Postitusi: 1
Liitunud: 14.11.2013 06:57

Re: Kuidas muuta keret edevamaks?

Postitus Postitas Hans Erich » 14.11.2013 07:01

Kui plaan ise rihmasid vahetada, siis tuleb enne muretseda vajalikud abivahendid. Spetsiaaltööriistadega vahetus kordades mugavam ja lihtsam. Lisaks vaja seadekella pumba paika saamiseks. Kuna pump tuleb nagunii uuesti seadistada, siis soovitaks ära vahetada pumba otsasimmeri ja 5 ja 6 silindri eelsüüteküünlad.

Vasta