LOE MIND ENNE KUI KUULUTAD

Ostukuulutused
Vasta
Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

LOE MIND ENNE KUI KUULUTAD

Postitus Postitas tomkar » 16.08.2005 14:58

Antud postituse eesmärk on vähesel määral panna paika kuulutamise kord, et ostjad ja müüjad üksteisest parmini aru saaks.
Kuulutuse sisestamiseks peab olema registreeritud kasutaja.
Näpunäited kuulutuse koostamiseks:
Pealkiri:
Sisaldama võimaluse korral (ostu kuulutuse puhul pole kohati võimalik) mudeli üldist tüübi nimetust (offroad/onroad/elekter?), tootja firma, mudeli margi, modifikatsiooni nimetust. Seda kõike soovitavalt just selles järjekorras.
Hea näide: Nitro Monstertruck, HPI, Savage, 25 RTR.
Halb näide: BMW.
Võib sisaldada märget selle kohta, kas ostetakse või müüakse kuid kuna on olemas vastavad alafoorumid siis pole tarvilik.
Kuulutuse sisu:
Sinna tuleks märkida ostu kuulutuse puhul nii täpselt kui tead oma soove (varu osa puhul lihtne) või kirjelda, mida sa soovid oma ostuga teha (soovid alles alustada mudelismiga ja varsti ka võistelda näiteks) ja siis võivad sulle teise nõu anda. Müügi kuulutuse puhul kirjelda detaili/mudelit piisava täpsusega, et oleks võimalik tema kohta internetist infot leida või pane ise kuulutusse vastavad lingid. Pane kirja muudatused, mida oled teinud oma mudelile kuid kindlasti pole tarvis kirja panna kogu tehase spetsifikatsiooni.
Räiget H2x0r keelt mitte kasutada kuna tegu on mudelismi foorumiga, mitte h2x0r foorumiga. Samuti muudab see kuulutuse paljude jaoks raskesti mõistetavaks sodimiseks ja enamus lootis siiski eest leida kuulutust.
Lõpetuseks: Hea tehing saab alguse heast kuulutusest!

Vasta