R/C auto ost.

Siia alla võiks koguda naljakad või siis õpetlikud lood, mis võiksid olla huvitavad teistele lugeda ja neist õppida.
Vasta
baxxter
Postitusi: 12
Liitunud: 13.01.2014 21:22

R/C auto ost.

Postitus Postitas baxxter » 27.02.2014 07:50

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, kui õnnestus ca 6-7 aastat tagasi näha Nitromootoriga monsterit tuttaval... Aegajalt käis ikka hoog peale, ja väheke vaatasin youtubest videosid, aga alati meenus tuttava lause, et ega see odav lõbu pole. (Seda lauset kuulis paraku ka minu elukaaslane). Tartu rajast olen ikka niimõnedki korrad mööda sõitnud, et äkki satun peale treeningule või võstlusele, aga ei miskit.
Nüüd, ca kuu tagasi, tuli tuttavaga juttu, et peaks ikka korraliku hobi leidma, nii keskea kriisi leevendamiseks ja nii. Pakkusin välja mudelismi, ja autode poole just. Nagu kiuste, tuli välja, et ta vana tõhk tegeles sellega, paraku nüüdseks on tehnikapark maha müüdud ja alles vaid mõni laadija ja tööriistakohver... Aga oli lahkelt nõus annetama oma tööriistad ja abistama masinaga kui peaksin endale soetama.


Aeg sealmaal, et rääkida naisele oma plaani :D
Rääkisin naisele, et maja taga põristamiseks tahaks nitrokat, sest see oli ju ainus, mida reaalselt olin töös näinud. Pealegi teeb häält ja on kiire. Vaatasin ka siin foorumis ringi ja voilaa, Kyosho 100ga müügis, veidi nokitsemist ja RTR versioon peaaegu. Näitasin ja kiitsin taevani kaasale, et nii soodsalt ei saa ju niikuinii mujalt. Nagu ikka, tõmmati kässarit kohe, et pea vähe hoogu ja uuri enne... ok...
Käisin foorumis ringi, uurisin erinevaid algajate teemasid, mida vanemad olijad pakuvad algajaile paremaks jne. Käisin ka Tartus RC-ESTpoes, kutsusin ka kaasat kaasa, et vaataks, mis mulle meeldib, aga ei. Lõpuks jõudsin otsusele, et võib olla ka elektriauto. Ja vat see oligi viga.
Mõni aeg hiljem, kaasaga läksime lapsele vaatama seda akuga liikurit, kardi kujuga ja soodne. Paraku polnud ka see ost nii lihtne, selle kõrval oli sõiduauto kujuga, võtme ja toonide maha keeramiseks mõeldud volüüme nupuga võimsam liikur. Ok, tundus parem, pealegi on ka pult kaasas, et kui 1a 7kuune laps veel ise hakkama ei saa, saab aidata. Sai see auto siis ära ostetud, ja kujutate ette järgmist lauset:
Nonäed, saidki endale puldiauto, saad lapsega koos mängida.
KRT. Lapse jaoks on ju maksimarketist ostetud patareidega kuni 3,5km/h sahara patrol :D
Vat siis tuli puhast tõugu masendus peale, kuid pole hullu, olen võtnud endale plaani ikkagi 1/8 või 1/10 skaalas buggy või monsteri, mis ja täpsemalt, selgub juba edaspidi...
PS. kui kellegil on selle kyosho dbx müüja numbrit, siis jagage mulle, sest algul vastas, et auto alles, ja kui soovisin teada, et mis vaja kaasa võtta, et proovida käivitada, pole enam vastust saanud.
Sai pikk jutt, aga mõtlesn, et hoiatan, enne kui keegi veel naisele oma plaane räägib :D
:roll:

Kasutaja avatar
426f
Postitusi: 200
Liitunud: 08.02.2011 22:44

Re: R/C auto ost.

Postitus Postitas 426f » 27.02.2014 12:10

muud pole teha kui jäta naine maha ja saad siit masina osta http://mcd.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: R/C auto ost.

Postitus Postitas tony012 » 27.02.2014 13:04

Tartu inimene peaks minema Tartu poodi ja omale masina ostma... Kui raske see ikka olla saab... Ma olen paar korda Tartu poes käinud ja seal nagu kõik kribukrabu kenasti olemas ju...
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

baxxter
Postitusi: 12
Liitunud: 13.01.2014 21:22

Re: R/C auto ost.

Postitus Postitas baxxter » 27.02.2014 16:46

Nujah, isegi käisin Tartu poes, ja tuleb tunnistada, et on valikut ja ka meeldiv klienditeenindaja. Kui kasutatud masinat ei saa, tulebki ilmselt seda teist teed minna...

Vasta