Ostud euroopast

Siia alla pange kirja oma positiivsed ja negatiivsed kogemused, mis teil on tekkinud ostes või müües oma mudelismiga seonduvat. Kommentaarid ja kogemused ka välismaiste netipoodide kohta on oodatud
Vasta
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Ostud euroopast

Postitus Postitas ranno » 05.05.2006 12:14

Ma olen kuradi maru vihane.. Kuna towerist tulevad asjad 500 aastat, siis mõtlesin, et teen oma tellimuse kuskilt lähieuroopast, siis on nädala jooksul sul alati kaubad käes.. ja hakkasin mina taas soomlaste foorumis olevaid linke uudistama ja vaatama, kus võiks olla hea valik Traxxase juppe, kõigepealt vaatasin http://www.modelsport.co.uk
nendega on olnud positiivne kogemus, aga hetke sortiment on väike… siis vaatasin http://www.modelsinmotion.co.uk/pnp.asp neil kõik olemas... päev hiljem vaatsin oma accounti sealt ja mu tellimus on vaikimisi tühistatud.. helistan siis mina neile, et mis värk, aga nemad vastu, et jah mujalt eroopast me võtame tellimusi, aga eestist mitte… turvalisuse huvides.. kuigi aasta tagasi nad veel mulle müüsid, vaatasin et mu vana tellimuski veel seal näha.. mida värk.. no kui ei taha pole vaja.. võtsin järgmise ette http://wheelspinmodels.co.uk/shop.php nüüd tuli sealtki samasugune vastus, et turvalisuse huvides me Eestisse ei müü. No k.. kas siis tõesti vaid selle pärast, et nad pole sellisest riigist midagi varem kuulnud ja peavad meid aborigeenideks.. Marru ajab selline asi.. pangu põlema oma poed... mis meie Visa kaardid vähem turvalised on kui mõne muu riigi omad :twisted:
Sain hingelt ära rääkida..

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 05.05.2006 13:50

www.ebay.co.uk ühelt müüjalt tuli kaup vist mingi 10 päeva aga kuna EU sisene siis kõhõm-i ei lisatud. transakulu oli vist mingi 2-3 naela. kokkuvõttes võis selle tehingu + poole peale kanda.

www.ebay.de ühe tüübiga ei saanud ka kaubale kuna see ei olnud PayPal-ist midagi kuulnud, maksetingimus oli cash on delivery ja Eesti oli liiga ebaturvaline tema jaoks :) PayPal vist rohkem mitteeurooplaste rida?

ametlikest poodidest Euroopast pole proovinud.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 05.05.2006 13:50

Ega seal euroopa pool pole rahvast tõesti väga taibukas selle kohapealt, et mis Eesti on ja, et tegu on isegi EU liikmesriigiga. Olen ise sellise avastuse osaks korduvalt saanud. Viidatakse jutuga, et "vaat kui kunagi EU liikmeks saate siis on teised jutud.." teadmata, et tegelikult juba oleme. Kiputakse meid panema sinna venemaa kategooriasse - kardetakse äri tehes petta saada.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 05.05.2006 22:36

tohhohh tilllae...krt eesti maine mujalmaailmas on ikka tõsiselt alla igasugu arvestuse...alguses teati eestist ainult kohast kus naisi lantida, terve nett täis feik-kuulutusi kus eesti naised väljamaalastele ke**i kuulutavad, ja nüüd veel tembeldatakse meid venelasteks ja nõdrameelseteks, pättideks ja kaabakateks...aaargrghh :x
Krt vahest on siuke tunne küll et tõmbaks tervele eestile klaaskuppli ümber, kust ükski info sisse-välja läbi ei pääsa ja areneks tasapisi omaette edasi muust maailmast eraldatuna...ei segaks meid siis kellegi arvamus ega muu ülemaailmne mure... :evil:


oeh...sain kah ära öelda mis tahtsin :)
ehk on väike lootus ja vbl nüüd onu rüütel loeb mu posti ja ehitabki klaaskuppli :)

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 06.05.2006 08:25

Tegelikult meil ongi umbes selline klaaskuppel ümber ja meist ei teata mitte midagi. Selles ongi just probleem.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

tulnuk
Postitusi: 60
Liitunud: 27.07.2005 16:19
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tulnuk » 18.05.2006 17:09

Nagu aru olen saanud, siis seltsimehed sakslased on vist isegi aru saanud et me pole pätid ja kaabakad ning sealt tulevad pakid küll probleemideta.
Tean vähemalt kolme netipoodi, kust pole siia tellimisega probleeme olnud, kahjuks tegemist vaid paatidele või lennumasinatele spetsialiseerunud poodidega.
Ja muidugi www.ebay.de on suht usaldusväärne (ise pole kasutanud, vaid kuuldused)
Samas kui uurisin mingit Hong-Kongi poodi, kus algselt polnud Eestit "usaldatud" riikide nimekirjas, siis vähem kui 12 tunni jooksul peale minu küsimist lisati Eesti sinna nimekirja.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 18.05.2006 19:12

Imelik...

A mis sa siis lähed sinna surkima. Telli kullo poest ja kõik on õnnelikud :twisted:

Pole mõtet midagi neid sellepärast nahutada, tegelikult oleme ise täpselt samasugused, vaat et hullemadki.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Võsalendur
Postitusi: 62
Liitunud: 29.06.2005 12:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Võsalendur » 06.11.2006 19:41

Oman väga postitiivseid kogemusi shop.lindinger.at poega. Soovitan.

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 06.11.2006 21:12

ranno pani päris mõnusa teksti maha :D
''pange oma poed põlema'' :lol:

Vasta