RB euroopa meister

Siia alla uudiseid laiast maailmast. Uute mudelite välja tulemise teated jne.
Vasta
Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

RB euroopa meister

Postitus Postitas RandoM » 17.07.2006 21:30

Selle aasta üks euroopa mudelimaailma tähtsündmusi, Euroopa meistrivõistlused Hispaanias, Ripollis võitis konkurentsitult Hr. Yannick Aigoin isiklikult, kihutades RB C6BB mootori ja RB Revolution kütusega Xray autol. Ning nagu finaali võidust oleks vähe olnud, kindlustas ta endale eelnevalt ka parima kvalifitseeruja positsiooni.

Siis kui prantsusmaal oli püha, laulsid Yannick ja kogu RB team Hispaanias "La Marseillaise'i" ent tähistamaks suurepärast võitu!

Peale täieliku domineerimsit eelsõitudes oli see võistlusele loogiline lõppand Yannick ja tema C6-BB ei vedanud alt isegi väga kehvades ilmastikutingimustes. Paljud teisedki RB sõitjad sõitsid väga häid tulemusi. 4 piloodil, kelle autodel oli küljes RB C6-BB õnnestus sõita ennast finaali! (Seega oli RB finaalis kõige rohkem esindatud mootor) Jõud, sujuvus ja ökonoomsus on RB edu retsept. See on kiivalt hoitud saladus, ning ilmselt on kõigile teada miks: mitu aastat on RB domineerinud offroad võistlusi, ning lõppu sellele ei ole niipea näha.

Tõlge RB distribuutorite uudiskirjast,
Rando Mere

Loe täielikku võistluskirjeldust koos piltidega siit: http://www.rbproducts.com/mainEn.php?pa ... f_Road.htm

Neile kes tahavad käia võitjate jälgedes on juba tellitud C6BB mootoreid koos 2045P väljalaskega, ning tõeliselt ambitsioonikaile võistjelaile on tulemas piiratud kogus revolutions kütust.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
siimuonu
Postitusi: 292
Liitunud: 12.09.2005 21:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siimuonu » 17.07.2006 23:28

Räägi ka hindatest.

Herkki
Postitusi: 239
Liitunud: 21.06.2005 13:46
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Herkki » 18.07.2006 10:48


ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 18.07.2006 21:08

"Neile, kes tahavad käia võitjate jälgedes" on soe soovitus mitte langeda mõttetusse varustuse võidujooksu teemasse, vaid sõita, palju, erinevatel radadel, testida, reguleerida, kruvida ja mõelda, miks asjad on just nii, nagu nad on.

RB on kahtlemata tegija, aga Yannick Aigoin sõidab meist kõigist ka box-stock Savagega kiiremini... see asi ei ole mootorist, kütusest ega automargist kinni. Minu isiklik arvamus.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 18.07.2006 22:21

Pean huvitavaks märkuseks ära tooma, et Olavi võitis viimase Tartu võistluse minu 1,5 aastat vana S-25 mootoriga :D, millest on läbi käinud ca. 6 gallonit kütust.
Asi pole ainult mootoris, asi on tihendis.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 19.07.2006 00:10

Asi ei ole varustsuses, ent varustusega on võimalik tihendit kõvasti kompenseerida, punkt. Võitmiseks peavad nii ok naa mõlemad asjalikult toimima.

Kui keegi tahab selles osas mulle vastu vaielda, siis see oleks nagu seinaga rääkimine. Ma olen tänu asjalikule tehnikale mitu aastat suht-koht arvestataval tasemel ringiaegu sõitnud. Kas Yannick box-stock savagega bagimeestest kiiremini sõidaks ei oska ma öelda, ent usun et pigem mitte. Ilmselt pole sa box-stock savagega kunagi proovinud liigelda.

Neoinvitationalil jäid minu parimad ringiajad maailma tippude keskmisele umbes 5 sekundit alla (ringid olid vist tüüpi 50 sekundit?), parimad olid minust ehk 7-8 sekundit kiiremad. Sellest 4 sekundit kirjutaks sõidule ning 3-4 sekundit tehnika/seadistuse arvele. (seda siis parimate ringide puhul)

Ühesõnaga: Kui sul on võimalik tänu asjalikule konele olla igal ringil sekund pikali (või siis 5 ringi järel viis sekundit pikali), siis ei ole see üldsegi mitte paha investeering. Või mis?
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
kaval
Postitusi: 1221
Liitunud: 12.02.2006 21:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kaval » 19.07.2006 10:23

Rando sa oled vist hea müügijuht :)
allar 562 91 000
Savage25sl/LRP ; Venom VMX-450,
ULL ON RÄÄKINUD !!!

Vasta