Läheb ostuks.Kumb?

Siia üldine arutelu lennuaparaatide teemal.

Moderaator: JazZ

Vasta
DeemVend
Postitusi: 3
Liitunud: 22.07.2015 12:14

Läheb ostuks.Kumb?

Postitus Postitas DeemVend » 22.07.2015 12:50

Tervist!

Olen siis vaadanud droone ja helikoptereid kuid ei suuda otsustada millist valida.
Esimeseks on siis helikopter milleks on UDI R/C U12A kaameraga hind 99eurot.
Mis mulle meeldib ja kavatsen osta.Meeldib just sellest et suur ja saab ka väljas õhtul lennata.
((Võimalik vaadata klickis))

Teine valik on droon.Milleks on Syma X5C HD kaameraga.(99eur)Mõõtudelt üsna väikese poolne 31x31cm.
Millega vist õues midagi ei tee?Vaatasin ka varuosi mida müüb kopterid.ee kuid ka drooni ise ennast.
((Võimalik vaadata klickist ja kopterid.ee lehelt))

Kolmas valik:Syma S37 mida ei müü enam kopterid.ee aga varuosi sealt saab.Müüb praegu klick.((60eurot))

Varem olen sõitnud Syma s107g millega õppisin/ja sain tunnetuse kätte.Kuid nüüd tahaks suuremat.
Lendama hakkan (mingil määral õues) ja toas.Tean et selle raha eest mingi hüpersuperxxx asja ei saa aga niisama
igavuse peletamiseks.
Millist teie soovitaksite?
Milline sobiks rohkem õue sõitmiseks?
Sooviks palju infot nende kohta :D

Tänud ette ja taha.

Kasutaja avatar
indre
Postitusi: 33
Liitunud: 23.02.2013 02:02

Re: Läheb ostuks.Kumb?

Postitus Postitas indre » 26.07.2015 16:39

Ise olen X5C lennutanud ja see on õues ka tuulisema ilmaga väga pädev. Kallutab end ise tuulele vastu ja eriti lihtsalt tuul teda ära ei kanna.
Eelistaksin alati quadi (nt X5C9 mõnele koaksiaalile (nt S37) õues, kuna koaksiaal ei saa tuulega kaugeltki nii hästi hakkama.
Kopterid.ee - põnevad droonid ja puldiga helikopterid

DeemVend
Postitusi: 3
Liitunud: 22.07.2015 12:14

Re: Läheb ostuks.Kumb?

Postitus Postitas DeemVend » 28.07.2015 19:36

Meil külas üks ostis selle.Mingi rike oli ja läks garantii remonti...okei oli seal paar päeva ja öeldi ,et seda remontida ei saa.

Igatahes sai ostetud see udi rc u12a kaameraga.Eks näis kuidas vastu peab. :D

DeemVend
Postitusi: 3
Liitunud: 22.07.2015 12:14

Re: Läheb ostuks.Kumb?

Postitus Postitas DeemVend » 02.08.2015 21:28

Nüüd siis paar päeva tiirutatud sellega ja ütleks ,et selle raha eest on mõstlik.Pilte teeb,sain ka oma maja hoovi videole,hea kaamera pole aga saab aru mis asi kus on.
On ka paar suuremat crashi olnud kus lendasin ca 20-25m kõrguselt alla aga viga pole saanud,ennem sai ka stabilisaator varras kannatada D: kuid selle sain ilusti hea liimi ja
teibi tükiga korda tehtud.
Proovisin ka tuulega lennata,suurem asi just pole lendab tuulega minema,kuid kui oled viljapõllul siis ei tohiks midagi katki minna kui alla lendab.
Kõige häirivam koht on mis on kabiinis,ei saa seda lahti.Mingi plastik asjadega kinni ja tee mis tahad aga lahti ei tule....Saaks vaadata mis aku suurus,kuidas kinni jms.

Kui on mingeid küsimusi selle kohta siis küsige.

pWn13
Postitusi: 7
Liitunud: 25.01.2016 17:41

Re: Läheb ostuks.Kumb?

Postitus Postitas pWn13 » 10.03.2016 12:18

Endal syma x8w. Kaamera on alla igasuguse kvaliteedi, aga lendab hästi, tõstevõimet on. Kukkumisi ei karda.

Vasta