Millega/Kuidas laadida 3-4 akut (2S 30-40c) korraga

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

Millega/Kuidas laadida 3-4 akut (2S 30-40c) korraga

Postitus Postitas Robert Rivik » 22.09.2015 07:46

Tere!

Kuidas või mis laadijaga saaks laadida 3-4 akut (2S 30-40c) korraga?

Kui osta see lisaaukudega laadimisplaat ja panna 4 akut korraga 4-kordsel pingel laadima, siis saab mõni aku täis ja teised akud hakkavad selle arvelt rohkem pinget saama? Või saan ma valesti aru.

Mul oleks vaja sellist laadijat, et sõidan akuga umbes 20 min (aeglane tempo, vahepeal auto seisab 1 min), panen laadima, sõidan uue tühjaks, panen selle ka laadima, sõidan uue tühjaks jne... Ehk koguaeg sõidan tühjaks, panen laadima ja võtan neid laadimast, mis ära on laadinud ja nii päev otsa järjest.



Tänud

Kasutaja avatar
harg
Postitusi: 467
Liitunud: 07.02.2006 20:17

Re: Millega/Kuidas laadida 3-4 akut (2S 30-40c) korraga

Postitus Postitas harg » 22.09.2015 08:58

Robert Rivik kirjutas:Kuidas või mis laadijaga saaks laadida 3-4 akut (2S 30-40c)
Parallel board on selle asja nimi. Ja laadija võiks ka siis olla selline mis jaksab. (mingi 18-20v sisendiks ja välja suudaks anda 4S jaoks ca 10A (20A oleks parem)
Robert Rivik kirjutas:Kui osta see lisaaukudega laadimisplaat ja panna 4 akut korraga 4-kordsel pingel laadima, siis saab mõni aku täis ja teised akud hakkavad selle arvelt rohkem pinget saama? Või saan ma valesti aru.
Kui tahad oma maja (kooli) maha põleteda siis selliselt õnnestub see vägakähku ja edukalt.
Robert Rivik kirjutas:Mul oleks vaja sellist laadijat, et sõidan akuga umbes 20 min (aeglane tempo, vahepeal auto seisab 1 min), panen laadima, sõidan uue tühjaks, panen selle ka laadima, sõidan uue tühjaks jne... Ehk koguaeg sõidan tühjaks, panen laadima ja võtan neid laadimast, mis ära on laadinud ja nii päev otsa järjest.
ei ole nii, pool päeva sõidad ja vahetad akud, Kõik, ei kulu sul rohkem kui 2 akut päevas.


Eeldusel et see on sul see spordivarustuse transa "projekt"
Trehvame ja räägime mida sul tarvis on.

Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

Re: Millega/Kuidas laadida 3-4 akut (2S 30-40c) korraga

Postitus Postitas Robert Rivik » 22.09.2015 09:44

harg kirjutas:
Robert Rivik kirjutas:Kuidas või mis laadijaga saaks laadida 3-4 akut (2S 30-40c)
Parallel board on selle asja nimi. Ja laadija võiks ka siis olla selline mis jaksab. (mingi 18-20v sisendiks ja välja suudaks anda 4S jaoks ca 10A (20A oleks parem)
Robert Rivik kirjutas:Kui osta see lisaaukudega laadimisplaat ja panna 4 akut korraga 4-kordsel pingel laadima, siis saab mõni aku täis ja teised akud hakkavad selle arvelt rohkem pinget saama? Või saan ma valesti aru.
Kui tahad oma maja (kooli) maha põleteda siis selliselt õnnestub see vägakähku ja edukalt.
Robert Rivik kirjutas:Mul oleks vaja sellist laadijat, et sõidan akuga umbes 20 min (aeglane tempo, vahepeal auto seisab 1 min), panen laadima, sõidan uue tühjaks, panen selle ka laadima, sõidan uue tühjaks jne... Ehk koguaeg sõidan tühjaks, panen laadima ja võtan neid laadimast, mis ära on laadinud ja nii päev otsa järjest.
ei ole nii, pool päeva sõidad ja vahetad akud, Kõik, ei kulu sul rohkem kui 2 akut päevas.


Eeldusel et see on sul see spordivarustuse transa "projekt"
Trehvame ja räägime mida sul tarvis on.

Mõtlesin veel, et kas üldse hakata laadijatega jebima. Äkki ostan neid 17€-seid akusid lihtsalt mingi 15 tükki ja laen enda IMAX B6-ga neid. Kui 15tk otsas on, siis 5 on juba laetud jälle ja kui need 5 otsas on, siis jälle 1 on laetud ehk 21 akut kokku.

Vasta