Head kohad, kus sõita nitro autodega

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
st098
Postitusi: 3
Liitunud: 20.07.2017 09:58

Head kohad, kus sõita nitro autodega

Postitus Postitas st098 » 20.07.2017 10:00

Tere

Oskate soovitada häid kohti Tallinna ümbruses, kus on hea niisama rallitada nitro autodega (pinnas hea, ei sega kedagi)? Tänud!

st098
Postitusi: 3
Liitunud: 20.07.2017 09:58

Re: Head kohad, kus sõita nitro autodega

Postitus Postitas st098 » 28.07.2017 07:17

Ergutan korraks teemat - kas keegi männikul on käinud näiteks sõitmas? :roll:

srx
Postitusi: 87
Liitunud: 23.12.2015 14:43

Re: Head kohad, kus sõita nitro autodega

Postitus Postitas srx » 28.07.2017 07:40

Männiku on väga lai mõiste.
Samuti sõitmine.

Krossiraja ümber metsas olen käinud elektrikatega paar korda. Põhimõtteliselt saab seal sõita.
Ma olen pigem viinud auto "jalutama". Ja ma olen seda teinud elektrikatega.
Kui tahaks pikalt nagu rada sõita, siis ma ei kujuta ette kus seda teha saaks.
Nikerdada ja ronida saab küll.
Männiku krossiraja ümbrus just kõige parem koht sõitmiseks ei tundunud. Lõunapoolsel "kaldal" on mägisem. Põhjapoolsel siledam.
Lõunapool on tee ka ~100m krossirajast.

Ma ei tea, kas ma nitrokaga tahaks niimoodi aeglaselt ja nikerdades sõita. Elektrikaga tundub parem.
Korra olen ka 1:5 2wd bensukaga sinna roninud. Aga sellest midagi head välja ei tulnud. Kuigi ma arvan, et suur osa oli ka viletsas autos/rehvides.
Ja rattad peaksid olema pigem suuremad. 1:10 buggy on halb mõte. Alla 100mm ratastega ma sinna kindlasti ei läheks aga pigem võtaks veel suuremad. Liiva on palju, igasugu juurikaid jms ka.
Mine tea, võibolla sulle just selline keskkond sobibki. Proovima võib igaljuhul minna. Krossiraja kallastel vähemalt ei häiri kedagi. Võibolla ainult mootorrattureid, kui neile jalgu jääd, sest nad sõidavad seal igal pool, mitte ainult rajal. Või õigem olekski öelda, et enamasti sõidetakse igal pool mujal ja mitte rajal.

Vasta