rc autod

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
pruuli555
Postitusi: 2
Liitunud: 03.11.2016 16:34

rc autod

Postitus Postitas pruuli555 » 03.11.2016 16:58

tere.

olen siiamaani ringi kärutanud poest ostetud 30-60 euriste hiina rakettidega.
Mure selles et nende tagasillas olevad plasthammasrattad kas kuluvad kiirelt ära, lähevad katki või siis tulevad võllilt lahti. tagasi võllile neid suht ühegi liimiga ei saa. kahju jälle ülejäänud töökorras masinat ära visata. plaanin midagi välja möelda,(vb ebayst mingi hunnik plastrattaid osta ja kuidagi peale saada nad ikka). suht üldjoontes pärandaks lastele.
Kuna see rc autodega ringi kärutamine on mul kodus vaba aja veetmise viis, siis soovin endale mingit asjalikku pilli millel saab juppe vahetada. Kuna sõidan nii õues kui toas võiks olla äkki siis mingi off-road masin. pole nende mõõtkavadega väga kursis kuid mitte kõige pisem ja tuppa võiks ära mahtuda. kiiruseid taga ei aja , see ei ole primaarne :P

Küsimused järgmised siis.

kas on sellist off-roadi mis tuppa mahuks?
kui suur ja võimas sobiks algajale?
kas kellelgi on konkreetseid soovitusi, mis masinaid vaadata?
kas on hea plaan osta kellegi kasutatud masin?
kas jupid on suht standardid?
Ja kui ei ole siis milline on enimlevinud brand/tootja/sari jne.

edit 1.

olen siin pool päeva sobranud ja valitud tüüp on 1/10 monster truck.
nüüd vaja veel vaja uurida millist on mõttekaim osta. vaatan ilmselt 4x4 masinate poole
kas on kellelgi pakkuda seismas kasutatud masinat?.
siin kohal katsun ostes silmas pidada et kui on harjadega mootor siis saaks sinna panna ilma harjadetta mootori. (ma veeel noob sel teemal).

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: rc autod

Postitus Postitas R0mm » 05.11.2016 08:33

Kõik mudelid mahuvad tuppa ära. Toas sõitmine on juba teine teema. Sõltub toa suurusest muidugi aga ükski kiire mudel tegelikult eluruumides sõitmiseks ei ole mõeldud.

Kõikidel hobimudelitel on võimalik harjadeta mootor harjadega mootori asemele panna, aga see tähendab ka kiirusregulaatori vahetamist.

Erinevate brändide mudelite osad ei ole ühesugused. Sama brändi erinevate mudelite varuosades on kattuvusi kuid mitte 100%. Seega vajad siiski mudelipõhiseid varuosi konkreetsele mudelile. Erandiks on standartsed asjad nagu suurem osa elektroonikat, rattad ja ehk veel mõni üksik jubin.
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

pruuli555
Postitusi: 2
Liitunud: 03.11.2016 16:34

Re: rc autod

Postitus Postitas pruuli555 » 07.11.2016 12:51

Kui pikka aega on mudelile varuosi saada. Et ntx trakkas e-revo 1/16 mida privas pakuti.

Ja mis on enim kuluvad ja katkiminevad jupid.

Kasutaja avatar
OnuEnn
Postitusi: 269
Liitunud: 14.09.2012 09:10
Asukoht: Rakvere
Been thanked: 3 korda

Re: rc autod

Postitus Postitas OnuEnn » 07.11.2016 15:53

Eks toas sõites õõtsad hakkavad lendama.
Need mingi 10€ paar
Pead arvestama, et õues murul sõitmiseks on rattad natuke väiksed, kuid saab ehk sõidetud ka.

Vasta