FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Chrysler
Postitusi: 89
Liitunud: 16.05.2010 13:04

FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas Chrysler » 20.09.2016 19:37

Enne ostutehingu sooritamist uuriks natuke maad- kas FS GT2 pult ühildub ja hakkab koostööd tegema hiljem juurdeostetud vastuvõtjaga. Kiri vastuvõtjal justkui kinnitab, et sobib sellele margile saatjale.
Ma siiralt loodan et väljendasin ennast arusaadavalt.
Parimat Jaanus

eikeikeik
Postitusi: 344
Liitunud: 28.08.2013 13:35

Re: FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas eikeikeik » 21.09.2016 19:30

Ei taha lõõpida, aga kui kiri nii ütleb, siis peaks ka nii olema.

Kui sa näitaks ka teistele seda kirja, siis ilmselt oskaks mõni teadjam inimene kommenteerida sobivust. Kuna pilt ütleb rohkem kui sõnad ja kui kiri on vastuvõtjale peale pandud, siis soovitan, et tee sellest pilt (ja pane siia postitusse üles.

Teadjamad ilmselt saavad aru, et FS GT2 on ilmselt FlySky GT2 või ma eksin?

Edu pusimisel!
Hannes

Chrysler
Postitusi: 89
Liitunud: 16.05.2010 13:04

Re: FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas Chrysler » 22.09.2016 10:25

Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest et facebooki keskkonnas pakutakse ilma vastuvõtjata pulti FLY SKY GT-2. Müüa väidab, et vastuvõtjat on võimalik kommiraha eest tellida Aliexpress.com lehelt. Kuna minu teadmised elektroonikakomponentide hingeelust on suhteliselt nullilähedased, siis püüangi aru saada kas neid kahte asja on võimalik väikese vaevaga koostööd tegema saada. Sagedus mõlemal 2.4 gH.
Parimat!
pult.jpg
pult.jpg (88.72 KiB) Vaadatud 4750 korda

srx
Postitusi: 87
Liitunud: 23.12.2015 14:43

Re: FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas srx » 22.09.2016 12:23

Seda tüüpi pult peaks töötama sama vastuvõtjaga nagu GT3B ja GT3C puldid. Olen ühe taolise puldi vastuvõtja lahti võtnud ja kuigi väliselt nägi teistsugune välja, oli sees plaadi peal FS-GR3E.
Ehk siis FS-GR3E ja FS-GR3F vastuvõtjad peaksid talle sobima.

Neid on tõesti saada kohati päris odavalt.
Keegi vist müüs ka kas siin foorumis või pistiku foorumis sellist vastuvõtjat. Ei oska kohe õige teema peale juhatada ja ei tea kas on veel müügis.

srx
Postitusi: 87
Liitunud: 23.12.2015 14:43

Re: FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas srx » 22.09.2016 12:50

Muidugi tasub ka hinda kaaluda.
Ma ei tea palju selle GT2 eest küsitakse, aga kõik üle 10€ on selgelt palju.
Vastuvõtja eest maksad tõenäoliselt vähemalt 5€.

Uue FS-GT2E puldi saab alla 20€
http://www.ebay.com/itm/272245993437
Kui nagunii hiinast tellid, siis pole vahet, võta terve pult koos vastuvõtjaga.
Hind on nii odav, et ei tule ka tollis midagi maksta, kui see peaks tolli minema.

Saab ka euroopast, aga siis on transport ühe tüki tellimisel kallis.
Näiteks HobbyKing kleepsudega sama asi:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html
Transport on GLS kulleriga ja maksab ~16€. Samasse pakki saad laduda umbes 5-6Kg kaupa enamasti ja transa hind sellest ei muutu.
UK eBayst saab ka, seal on võimalik valida European Union, siis Hiinas asuvaid asju ei näita ja tolli pärast ei pea muretsema.
Näiteks see: http://www.ebay.co.uk/itm/361597486869

FS-GT2 kasutab 8xAA patareisid ja seda on päris palju. See teeb puldi ka omajagu raskemaks.
FS-GT2E kasutab 4xAA patareisid ja kasutab ka uuemat andmeside protokolli, AFHDS 2A vs. AFHDS.

Olen kasutanud mõlemat ja GT2E tundub mõnusam. Kuigi üks asi on tal veidi kehvem. Patarei luuk kipub kergelt ära tulema. Selle võib parandada väikse teibiribaga kui see häirima hakkab.

Või kui tahad veidi asjalikumat pulti, kus on kofigureerimisvõimalusi rohkem, kui trim, dual-rate ja reverse, siis vaata FS-GT3B (AA patareidega aga paremad nupud minu arvates) ja FS-GT3C (liitium akuga aga kerimisnupu vajutusfunktsioon kipub kehvasti töötama) pulte. Sinna saab ka mitu autot konfigureerida, kui sul iga auto jaoks vastuvõtja on.

Chrysler
Postitusi: 89
Liitunud: 16.05.2010 13:04

Re: FS GT2 pult ja vastuvõtja

Postitus Postitas Chrysler » 22.09.2016 20:09

Suured tänud kõigile kes antud teemasse asjalikku nõu andsid. Puldi hind ei ületa seda maagilist 10 eurot. Seega otsustasin ligi võtta. Ja läheb see Elva Noortekeskuse poistele, kes tehnikaringis nokitsevad. Küll me vastuvõtja ka kusagilt hangime ja loodetavasti üks masin jälle liikumisvõimeline.

Parimat Jaanus.

Vasta